Čerstvě sklizeno

Čerstvě sklizeno

Sotva vykoukla z hlíny a už ji můžete mít na talíři.

Na Rohlíku se v letošní sezóně můžete těšit na čerstvě sklizenou sezónní zeleninu z českých polí.
A když říkáme čerstvě sklizenou, tak to v Rohlíku myslíme opravdu vážně. Už za 6 hodin od sklizně ji můžete mít doma na stole. Během sezóny, která v Česku trvá zhruba od dubna do konce října, tak u nás postupně najdete lokální chřest, cibulku, ředkvičky, saláty, jahody... zkrátka vše, co se zrovna urodí na českých polích.

Z pole odešla ještě za rozbřesku a během pár hodin ji můžete mít na talíři. Na Rohlíku najdete v sezóně českou lokální zeleninu, u které můžeme garantovat, že vám ji doručíme již 6 až 48 hodin po sklizni.

U čerstvě sklizené lokální zeleniny najdete na našem webu štítek "Čerstvě sklizeno". Během sezóny budeme naší nabídku české zeleniny a ovoce postupně rozšiřovat o obměňovat podle toho, co se na našich polích zrovna urodí. Od května se tak můžete těšit na úžasné české saláty a jahody, v létě pak na papriky, okurky, rajčata, třešně, maliny, meruňky a další druhy sezónní zeleniny a ovoce.

Proč dovážet zeleninu a ovoce stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně úžasná lokální úroda?
Podporujte s námi lokální pěstitele, kteří pěstují ovoce a zeleninu s láskou a dodávají nám jí do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.