Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Co znamená český původ na Rohlíku?

Banner

Zobrazit české potraviny

Jak jsme šli na výběr?

Chtěli jsme, aby potraviny označené českou vlajkou, byly opravdu české. Protože se zákazníky na Rohlíku hrajeme vždy fér. Vzali jsme si na pomoc definici ministerstva zemědělství. Podle ní může být jako český výrobek označená potravina, která:
Banner
100 % složek celkové hmotnosti nezpracované potraviny, vinařských produktů nebo mléka pochází z České republiky a prvovýroba, porážka zvířat a všechny fáze výroby proběhly na území České republiky.
Banner
Součet hmotnosti složek pocházejících z České republiky tvoří nejméně 75 % celkové hmotnosti všech složek stanovené v okamžiku jejich použití při výrobě potraviny jiné než uvedené ve variantě A a výroba proběhla na území České republiky; přidaná voda se nezapočítává do celkové hmotnosti všech složek.
Poté jsme napsali našim dodavatelům a požádali je, aby označili všechny své výrobky, které definici splňují. Za pravdivost uvedených informací nám ručí i finančně, abychom zajistili, že vlaječku má opravdu jen to opravdu české. Pokud přeci jen najdete chybu, dejte nám o ní vědět, prověříme ji a zajistíme případně nápravu!

Proč kupovat české potraviny?

Banner

Nejoblíbenější české potraviny na Rohlíku

Banner

Nejlépe hodnocené české potraviny od malých výrobců

Oblíbené české značky

Banner

Recenze od našich zákazníků

Banner

Zobrazit české potraviny

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK