Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Český chřest na Rohlíku

Rozezněte fanfáry! Na Rohlík právě dorazila královská pochutina hodna těch nejslavnostnějších tabulí. Ano správně, i těmi nejmocnějšími panovníky milovaný bílý chřest právě poctil naše sklady svou přítomností. Avšak jelikož se tento skvost z farmy Český chřest těší velké slávě, doporučujeme dlouho neotálet, protože se po něm většinou zapráší dřív, než řeknete „asparagus“. Tak mějte tu čest, ochutnat ten nejčerstvější chřest!

ČESKÝ A ČERSTVÝ!

Pokud patříte mezi zapřísáhlé chřesťany, dávno již víte, že tahle křehká, šťavnatá a vitamínů plná zelenina chutná nejlépe úplně čerstvá. Proto jsme nelenili a opět spojili síly s farmou Český chřest, kde poctivě dohlížíme na všechnu tu chřestovou krásu. A na váš stůl tak už za 6 hodin od zchlazení přivážíme tu nejčerstvější úrodu a to navíc s cenovkou stejnou jako v loňském roce.

 

JEN BÍLÝ CHŘEST TO MŮŽE BÝT

Stále vám chřestí hlavou, proč je tahle pochoutka vlastně bílá? Je to proto, že se při růstu přikrývá hlínou, aby se zabránilo slunečnímu svitu a nedocházelo k fotosyntéze. Jde však pořád o stejný druh jako je ten zelený, jen je proti němu ten bílý křehčí a má jemnější chuť.

 

 

Chřest pravidelně naskladňujeme a aktuální situaci najdete vždy na této stránce. Protože nejde o masovou produkci, ale kvalitní, čerstvý a ryze český chřest, je denní množství omezené. Každé ráno ale doplňujeme zásoby právě sklizenou várkou.