• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Degustace Champagne

Rádi bychom vás pozvali na další z našich online degustací! Po úspěšném představení vína Malbec je na pořadu dne šampaňské!

Připravte se na příjemný zážitek v opojení výběrových šampaňských vín! Pozvěte své přátele a vychutnejte si skvosty přímo z oblasti Champagne. Inspirativní výklad plný zajímavostí, příběhů a humorných perliček, vás v podání viceprezidenta Asociace sommelierů ČR​,​​​​​ Ivo Dvořáka, okouzlí a zavede přímo do srdce francouzského kraje Champagne.

Jak se připravit na degustaci?

 

Kdo vás provede degustací?

Ivo Dvořák je viceprezident Asociace sommelierů ČR, vítěz řady sommelierských soutěží, soudní znalec a autor i spoluautor odborných článků a knih. Především je to ale velký milovník vína, kterého stále baví objevovat a zkoušet něco nového a nechat se pohltit pestrostí svého oboru.

Svůdné pohlazení exkluzivních bublinek Moët si můžeme dopřávat už více než 250 let. V srdci kraje Champagne založil Claude Moët svůj šampaňský dům. Od roku 1743 provází nejvýznamnější události po celém světě a každé dvě vteřiny někde na světě vystřelí korek z lahve Moët.