Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Daylesford

Právě se vracíme z farmy, odkud vám neseme ty nejšťavnatější novinky!

Prémiová značka Daylesford Organic se na Rohlíku rozrostla zase o několik delikates v boží kvalitě. Filosofie i přístup Daylesford Organic dalece přesahují běžné požadavky BIO i standardy udržitelnosti, proto jde opravdu o libůstku! Tohle špičkové zboží najdete jen v několika málo farmářských obchodech v Londýně a v Česku jedině na Rohlíku. Tak se do nich pojďte zakousnout!

Jen si to představte. Sedíte na verandě farmy uprostřed anglického venkova. Kolem dokola jen mlha a ticho. V jedné ruce hrnek teplého mléka, ve kterém se zvolna rozpouští kousky čokolády, v druhé křupavý toast s máslem a vrstvou lahodného džemu z toho nejlepšího BIO ovoce. Co vy na to?

Ať už sáhnete po skotských shortbreads nebo půjdete na jistotu po máslových sušenkách, s Daylesford Organics nikdy nebudete mimo mísu. Zastavte se na okamžik uprostřed dne a dopřejte si chvilku klidu –⁠ sami Angličané se této tradice drží zuby nehty už skoro 200 let a dobře ví proč.