Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
DEGUSTACE VIN ČESKO

Dobrý den,
před sebou máte degustační box s víny Mikrosvín a také hezký sommelierský zážitek. V krabici jste našli osobní dopis od ředitele vinařství Davida Chrápka, s kterým jsme degustační box vytvořili.

Také už jste určitě narazili na jednoduchý degustační lístek, díky kterému můžete přičichnout k povolání sommeliera, a k tomu popisy jednotlivých vlašáků.

 

Před degustací si prosím zkontrolujte teplotu podávaného vína. Bílému vínu svědčí teplota 9–11 °C.

 

Pak už jen stačí pozvat rodinu či kamarády, připravit degustační kartu, pustit si videa a vaše ochutnávka může začít! 

Seznamte se s vinařstvím Mikrosvín

Právě se nacházíte na jedněch z nejlepších viničních tratí u nás – jižních svazích Pálavy, kde Mikrosvín Mikulov vlastní dvanáct viničních tratí. Absolutními klenoty jsou tratě Železná, Goldhamer a Purmice. Pěstuje se na nich velmi omezená, ale typická odrůdová skladba, nad kterou vyčnívá fenomenální Ryzlink vlašský, který za chvíli ochutnáte.

Poznejte zdejší vlašáky

Společně s Davidem Chrápkem jsme pro vás vybrali tři vlašáky, které reprezentují tvorbu vinařství. Jejich popis najdete v degustačním boxu. Nebo si rovnou pusťte video a nechejte Davida, ať vám o nich povypráví.