Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
DEGUSTACE VIN ITALIE

Dobrý den,

před sebou máte degustační box s víny Buglioni a věříme, že také hezký sommelierský zážitek. V krabici jste našli osobní dopis od vinaře Maria Buglioni, který je nadšený, že vám může zprostředkovat návštěvu svého vinařství a degustaci vlastních vín, na která je právem pyšný.

Také už jste určitě narazili na jednoduchý degustační lístek, díky kterému alespoň na chvíli přičichnete k povolání sommeliera, a popisy jednotlivých vín.

 

Ještě než začnete degustovat, zkontrolujte prosím teplotu podávaného vína. Jen připomínáme, že bílému vínu svědčí teplota 7–10 °C, lehčímu červenému 10–14 °C a těžšímu červenému 14–18 °C.

 

A teď už jenom pozvěte rodinu nebo kamarády, připravte si degustační lístky a ochutnávka výjimečných italských vín Buglioni může začít! Celou degustací vás provedou videa níže. 

O VINAŘSTVÍ

Zapomeňte na svět okolo…

 

teď se nacházíte v proslulé vinařské oblasti Valpolicella Classico jen kousek od jezera Lago di Garda a města Verona. Tato oblast je synonymem kvalitních červených vín, přičemž označení „classico“ se vztahuje k oblastem s úplně prvními vinicemi Valpolicella. Jde tedy o ty nejkvalitnější stráně, které v roce 1968 získaly označení DOC.

 

SEZNÁMENÍ S VÍNY

Společně s Mariem Buglioni jsme vybrali tři vína – tři klenoty, které reprezentují tvorbu vinařství Buglioni. Lehké bílé Lugana, svěží a ovocné Imperfetto a nakonec královnu z Valpolicelly Amarone. Teď už však necháme Maria, ať vám o nich řekne víc...