Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Online degustace vína

Pít se moc nemá, ale degustovat se musí! Obzvlášť u tak významné události, jakou je světový den Malbecu. Tohle argentinské víno je totiž tak proslulé, že se jeho výjimečnost slaví po celém světě vždy 17. dubna. A právě při téhle příležitosti jsme pro vás přichystali speciální akci: online degustaci vína, kterou povede viceprezident Asociace sommelierů ČR​​​​​​ Ivo Dvořák!

O výběr vín se postarala Maruška Maštalířová, která má u nás v Rohlíku na starost nápoje a především je držitelkou Certifikátu Sommeliera a členkou Asociace Sommelierů ČR. Vám už tedy jen stačí připravit si dobré lahvinky, pohodlně se usadit a pustit si v pravý čas instruktážní video. Malý spoiler: víno v hlavní roli!

Jak degustovat z pohodlí domova?

 

Kdo vás provede degustací?

Ivo Dvořák je viceprezident Asociace sommelierů ČR, vítěz řady sommelierských soutěží, soudní znalec a autor i spoluautor odborných článků a knih. Především je to ale velký milovník vína, kterého stále baví objevovat a zkoušet něco nového a nechat se pohltit pestrostí svého oboru.

Víno

Ač původem z Francie, skutečnou proslulost dala Malbecu až Argentina. Traduje se, že právě díky zdejším specifickým podmínkám chutná místní produkce lépe než ve své původní domovině. Víno samotné je pak charakteristické svou tmavě červenou barvou, ovocnou vůní a měkkou, sladkou chutí. Jeho největším světovým producentem je právě Argentina.