• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
Den dětí s Rohlíkem

Milí rodičové,
dobře víme, že den dětí máte doma 365 dní v roce. Ale proč to jednou do roka pořádně neoslavit, když 1. června je navíc i v kalendáři? V Rohlíku jsme si pro vaše dítka, ale i pro vás, přichystali super slevy, které budou platit po celý týden od 25. 5. do 1. 6. Věříme, že se vám budou hodit, ať už s dětmi plánujete cokoliv. Možná už máte nějakou oslavu Dne dětí v hledáčku, ale jestli si tenhle velký den chcete užít i po svém nebo jindy, máme pro vás i pár tipů, které by vás všechny mohly bavit

 

 

divider
 

Dejte s námi dětem šanci!

Každé dítě si zaslouží mít šťastné dětství, ne však každému bylo přáno. Proto jsme se rozhodli letošní Den dětí pojmout trochu jinak a myslíme na ty, na které se někdy zapomíná – děti bez rodin v dětských domovech

 

Ze všech nákupů ve dnech 31. 5. a 1. 6. pošleme 1 % obratu na konto organizace Dejme dětem šanci. Příspěvek poputuje na jejich vzdělávání nebo zájmové kroužky a děti tak získají lepší základ do dospělého života. 

 

A jak se můžete zapojit vy? Je to velmi jednoduché. Stačí jen udělat běžný nákup a zbytek nechte na nás. A věřte, že tenhle nákup bude stát opravdu za to! Tak udělejte radost svým dětem nebo sobě a pomozte nám vykouzlit co nejvíce úsměvů na dětských tvářích. 

divider

LEGOndární dárky na poslední chvíli

divider

Jeďte na vodu

Slunce hřeje jako v létě, ale řeky ještě nevyschly a tisícové davy dorazí až o prázdninách. Ideální příležitost nafouknout raft a vzít své malé vodáky na pořádné dobrodružství. Ale pozor, i na vodě říční se musí myslet na tu pitnou. Na vody a čaje pro zahřátí v cíli máme až 20% slevy. A vesty s sebou! A to vidíte spíš na nějaké cachtání, máme i rukávky, kruhy a další plavací výbavu.

divider

Zorganizujte desetiboj s kamarády

Děti milují hraní a dovádění s kamarády, tak jim na zahradě nebo v parku zorganizujte zábavný desetiboj na celé odpoledne. Kdo plivne nejdál peckou od třešně, kdo oběhne stromy s vajíčkem na lžíci, kdo donese nejdál kelímek s vodou na hlavě a další… však vy už něco vymyslíte. Mezi disciplínami se zchlaďte zmrzkou a na stupních vítězů by se mělo bouchnout dětské šampáňo.

 

divider

Projeďte se parním vlakem

To okouzlení, když párovka vypustí mraky dýmu a zahouká, se nedá jen tak s něčím srovnat. Holky i kluci (a přiznejme se, že i my) zbožňují parní vlaky a ještě víc, když se jimi můžou svézt. O víkendech jich dost vyráží a možná, že i ve vašem blízkém okolí. Že nemáte páru co s sebou k jídlu? Příkrmy a kapsičky to vždycky jistí a my to jistíme slevami až 32 %.

divider

Kempujte a objevujte

Může snad být větší vzrůšo, než spát v noci venku? Těžko! Rozbijte tábor, poznávejte turistické cíle v okolí a nezdržujte se přípravou jídla. K snídani si dáte křupavé cereálie s jogurtem a když vystoupáte na hrad a přepadne vás hlad, z batohu vylovíte skvělé svačinky, které dětem dodají energii.

divider

Vydejte se malovat

Pere se ve vašem dítku duše umělce? Vemte barvy a vyrazte malovat do plenéru všechno, co v přírodě uvidí. Jenom pak budete asi muset prát i prádlo. Ale se slevami na prací prostředky to půjde o něco snáz.

divider

Zábava do deště

Nečekaný déšť dokáže zhatit všechny plány, ale nemusí zhatit dobrou náladu! Jestli zůstáváte doma, o zábavu se postarají naše kreativní hračky.

divider

Bez tohohle nejede vlak. A to ani ten parní!

A když se vrátíte celí mokří z výletu, nevadí. Zážitky musí být intenzivní. Je tu ale jedna věc, která prostě musí zůstat v suchu i v tom největším slejváku, ale i pařáku: zadeček. Plenky jsme hodili do slev, tak udělejte pěknou zásobu.

 
divider

Čas na regeneraci

Po všech výpravách a dobrodružstvích se musí zregenerovat, aby se obnovily síly na ty další. S naší přírodní péčí o děti i maminky a slevami až 30 % to půjde rychle. A ještě počkat. Co zuby? Ke slevám přidáváme ještě kartáček a pastu s medvídkem Pooh.