Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ

Dříve pomohli oni nám, teď je řada na nás… Řeč je o válečných hrdinech, kteří ve válce bojovali za svobodu nás všech. Den válečných veteránů se slaví celosvětově 11. listopadu a jeho symbolem se staly květy vlčího máku, které pokrývaly hroby vojáků padlých na západní frontě. Zakoupením vlčího máku přispějete nejen na pomoc hrdinům, ale také na zachování jejich silných příběhů, na které by se nemělo nikdy zapomenout. A letos vůbec poprvé můžete makové květy po celý listopad zakoupit i exkluzivně na Rohlíku.

 

ROHLÍK S MÁKEM

 

Vlčí máky na Rohlíku můžete zakoupit v hodnotě 40 Kč nebo 100 Kč podle svých finančních možností. Veškerý výtěžek poputuje na podporu válečných veteránů.

JAK ŽIJÍ NAŠI HRDINOVÉ, JE JEN NA NÁS

 

Většina z nás si asi ani neumí představit, jaké pocity váleční hrdinové zažívali. Za vší jejich oddaností a statečností stojí silné příběhy a bohužel i hrůzostrašné vzpomínky, které se jim už nikdy nevytratí z paměti a dodnes se jim v podobě nočních můr stále vrací. A i když si každý z nich nese celý život těžké břímě z odloučení od rodin, strašlivých vražd přátel, dětí a žen, které se jim odehrávaly přímo před očima, jsou natolik silní, aby o tom světu řekli dál. 

 

A protože dříve pomohli oni nám, je teď řada na nás. Právě proto je tu každoroční sbírka, která bojovníkům za svobodu poskytuje nejen finanční pomoc, ale i pomáhá zachovat jejich příběhy, aby neupadly v zapomnění. 

 

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.