Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
S dětmi ke grilu! 👧🍖

Mami, tati, pojďme grilovat! Užijte si parádní dobrodružství přímo na své zahradě spolu se svými rošťáky. Máme táááákhle velkou nabídku dobrot na gril –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ víc než 500 produktů od lokálních farmářů a řezníků! Můžete se těšit na největší výběr farmářských párků a klobásek, hotdogové rohlíky, miniburgery od Kloudy i s minibulkami, nebo už připravené špízy rovnou na gril!  A to není všechno! Naše zelenina je v BIO kvalitě, stejně jako rybky od naši vlastní značky FJORU.

 

Každý malý gurmán si rád pochutná na buřtech, ale my máme něco spešl! Co třeba špízy nebo miniburgery? U nás najdete maso od Kloudy –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ jednoho z nejlepších řezníků v ČR. Ví, kde je původ zvířete, kdo ho krmil a kdo se o něj staral. Nebo ochutnejte BIO burgery od naší privátky MASO! Máme taky super výběr kuřecího nebo marinovaného masa, včetně křepelčích prsou. To by bylo, aby vašim láskám nechutnalo!