Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Direct auto

Začněte svou cestu s vozem Volkswagen a zimními pneumatikami zdarma! 🤩
Jen v Direct auto Praha právě probíhá atraktivní nabídka, tak dlouho neotálejte, ať vám neujede.

Ať už si vyberete nový či předváděcí auto značky Volkswagen, tak od nás získáte sadu zimních pneumatik zdarma! Nelíbí se vám ani jedna varianta? Tak si nakonfigurujte auto podle svých představ. :)

Ale pozor, tato akce platí jen do 31. 12. 2023, takže neotálejte.
Pro koho není akce určena? Neplatí pro velkoodběratelské smlouvy.

Zastavte se za námi na Strahov, kde vám rádi poradíme s výběrem, nebo vybírejte už nyní ze skladových aut na webu: www.direct-auto.cz. Který model bude ten váš?

Jak si vedl nový Volkswagen Amarok na polygonu v Mostě? Odpověď se dozvíte v našem videu, kterým vás provede Jakub Rejlek . Celé video najdete na našem webu: https://www.direct-auto.cz/pages/volkswagen-amarok.


Získejte nový Amarok již za 12 777 Kč/měsíčně při využití protiúčtu (níže naleznete vzorový příklad).

Objevte skladové auta v Direct auto Praha, nebo se zastavte za námi-na Strahov. Budeme se na vás těšit.

Získejte nejlepší financování! Na všechny nové SUV vozy Volkswagen nyní získáte úvěr s úrokem již od 3,9 % p.a.


Je jen na vás, jaké parametry úvěru zvolíte (akontace, délka splácení apod.). Vždy vám nabídneme nejnižší možný úrok.

 

Ke značkovému úvěru vždy získáte servis na 5 let zdarma (nájezd do 60 000 km, varianta "Service"). Více o servisních balíčcích.

 

Úvěr také obsahuje havarijní pojištění včetně pojištění skel a povinné ručení.

 

Akce se vztahuje na nově objednané i skladové vozy Volkswagen a platí do odvolání. Akci lze zkombinovat se zvýhodněním za protiúčet.

Vzorový příklad

Vzorový příklad úvěru na vůz Amarok DC Style 3,0 TDI 10AUT v ceně 1 305 169 Kč, při financování s Volkswagen Financial Services v ceně 1 280 969 Kč, splátka předem 726 000 Kč (57%), výše úvěru 554 969 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 643 620 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 766 620 Kč, RPSN vč. pojištění 14,396%, délka úvěru 60 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 0 Kč, měsíční splátka úvěru 10 727 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 12 777 Kč, úroková sazba p. a. 5,99%.

 

Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč), které je kalkulováno ve variantě pojištění bez garance pojistného.

 

Další parametry jsou: fyzická osoba podnikatel, plátce DPH a běžné použití vozu.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.