• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
Potěšte chlupaté miláčky

Podívejte, jak koukají! Přece byste svým chlupatým parťákům neupřeli nějakou tu radost. Takže ať už doma máte toho, který štěká nebo tu, která mňouká, máme něco pro každé bříško. Tak dobrou chuť a pac a pusu!

divider

PSI A ŠTĚŇATA

 

Kdo to vrtí ocasem a dělá na vás psí oči? Ano, i váš chlupáč ví, že mu pořádnou baštu seženete právě na Rohlíku. Ať už tedy máte doma prcka do tašky nebo obra, co zabere celý gauč, u nás seženete opravdovou kvalitu. A teď honem, ať má co nejdřív plnou misku!

divider

Tohle je maso!

 

Nejpřirozenější strava pro vaši šelmu, po které se bude olizovat až za ušima. Veškeré suroviny pochází navíc od lokálních farmářů. Ideální volba pro kočky a psy na BARFu.

divider

Horská síla pro hafana

Nemusíte zdolávat velehory, abyste parťákovi dopřáli to nejlepší. Tyhle přírodní pamlsky jsou inspirovány tradiční himalájskou recepturou a obsahují spoustu dobrého. Jen se zakousnout!

 
divider

Získejte pamlsek zdarma

 

Oblíbená značka vašich pejsků převlékla kožíšek, ale to hlavní zůstává. Skvělá chuť, po které si vaše šelmy budou olizovat vousky ještě zítra.

divider

Z lásky k psům a kvalitě

BIO konzervy s masem i zeleninou, hmyzí hypoalergenní granule a spousta dalších dobrot pro ty, kdo svému čtyřnohému parťákovi rádi dopřejí to nejlepší. Udržitelně a s chutí!
 

 
divider

KOČKY A KOŤATA

 

To předoucí klubíčko, co se vám stočilo na klíně se za chvíli probudí a začne se hlasitě dožadovat plné misky. A přece byste ho nechtěli zklamat. Naštěstí vám na Rohlíku kryjeme záda a pro vaše kočičí kamarády a kamarádky máme dobroty, po kterých si budou fousky olizovat ještě zítra.

divider

Nakrmte svou shelmu

Vaše domácí šelmička potřebuje pořádnou kvalitu. A značka Shelma naštěstí ví, že kočky raději maso než obilí. Proto ho ve složení nenajdete, zato tam najdete vše, co kočky pro zdravý život potřebují.

 

I pejsci si přijdou na své

divider

Viditelné zdraví dnes i zítra

 

Kompletní výživa, která odpovídá životním fázím i stylům koček. Receptury byly vyvinuty veterináři a odborníky na výživu společnosti PURINA. Navíc granule i kapsičky skvěle chutnají a vy se budete těšit, jak vaše kočka září zdravím!

divider

I pro ty nejnáročnější kočky

Na tuhle vyváženou pochoutku žádná kočka prskat nebude. Je totiž vyrobená z kvalitních surovin bez umělých barviv a konzervantů. Přesně jak to mají šelmy rády.

 
divider

Zásoby pro kočky a koťata

 

Kočky všech plemen Brit prostě milují. Všechna krmiva se navíc vyrábí v česku, kde se o jejich kvalitu starají profesionálové a milovníci čtyřnohých parťáků. Mňam!

divider

Že nemáte psa ani kočku?

Nebojte, myslíme i na hlodavé a opeřené mazlíčky