Potěšte chlupaté miláčky

Podívejte, jak koukají! Přece byste svým chlupatým parťákům neupřeli nějakou tu radost. Takže ať už doma máte toho, který štěká nebo tu, která mňouká, máme něco pro každé bříško. Tak dobrou chuť a pac a pusu!

divider

PSI A ŠTĚŇATA

 

Kdo to vrtí ocasem a dělá na vás psí oči? Ano, i váš chlupáč ví, že mu pořádnou baštu seženete právě na Rohlíku. Ať už tedy máte doma prcka do tašky nebo obra, co zabere celý gauč, u nás seženete opravdovou kvalitu. A teď honem, ať má co nejdřív plnou misku!

divider

Pamlsek bude!

 

Brit Care je oblíbená značka superprémiových krmiv, která přináší prevenci výživou pro potřebnou imunitu a kondici vašich pejsků a skvělou chuť, po které si vaši parťáci budou olizovat vousky ještě zítra. S Brit Care nyní získáte k nákupu vybraných balení pamlsek zdarma.

divider

Mlsky s dlouholetou tradicí

Už skoro 30 let připravují v AKINU ty nejlepší pamlsky pro vaše parťáky. Kvalitní a zároveň cenově dostupné. Pro každodenní péči, trénink nebo jen tak za odměnu.

 
divider

Mňamky z dalekých Himalájí

 

Nemusíte zdolávat velehory, abyste parťákovi dopřáli to nejlepší. Tyhle přírodní pamlsky jsou inspirovány tradiční himalájskou recepturou a obsahují spoustu dobrého. Jen se zakousnout!

divider

Odměna bude maso!

Grand ví, že věci se mají dělat pořádně, ne jen tak napůl, a proto na ničem nešetří. Nevěří na náhražky, umělé konzervanty a dochucovadla, protože to umí dnes kdekdo. Vyrobit ale skutečně plnohodnotné krmivo z přírodních surovin, které chutná, je zdravé a přináší radost, to už je kumšt.

 
divider

Dobroty s rodokmenem

 

Oblíbené značky, jejichž produkty zasytí každé uštěkané břicho. Tak nečekejte na povel a udělejte pesanovi radost!
 

KOČKY A KOŤATA

 

To předoucí klubíčko, co se vám stočilo na klíně se za chvíli probudí a začne se hlasitě dožadovat plné misky. A přece byste ho nechtěli zklamat. Naštěstí vám na Rohlíku kryjeme záda a pro vaše kočičí kamarády a kamarádky máme dobroty, po kterých si budou fousky olizovat ještě zítra.

divider

S těmihle to nevymňouknete

 

Vaše kočičky si zaslouží něco dobrého. Třeba dobroty od těchto známých značek, po nichž se v mističkách jen zapráší.

divider

Švédské dobroty, co chutnají nejen českým kočkám

Bozita je tradiční švédská značka krmiv pro psy a kočky, která všechny své produkty vyrábí z vysoce kvalitních lokálních surovin a bez zbytečných přísad. Továrna se nachází v západním Švédsku, kde stejně jako ve zbytku tézo země, používají farmáři méně chemikálií než kdekoliv jinde na světě.

 

Pro kočičky

Pro pejsky

divider

Zásoby pro kočky a koťata

 

Kočky všech plemen Brit Care prostě milují. Delikátní superprémiová krmiva Brit Care se vyrábí s použitím čerstvého masa, což zvyšuje jejich chutnost a stravitelnost. Navíc jsou vyráběny v ČR. Mňam!

divider

Že nemáte psa ani kočku?

Nebojte, myslíme i na hlodavé a opeřené mazlíčky