Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
ECO+BIO

Co se to tu zelená? Nová várka produktů pro váš zdravější talíř i domácnost. Ulovte si BIO lososa či pražmu od naší značky FJORU, ochutnejte nadupaný vodní kefír Eau Vertueuse nebo si smlsněte na božích veganských zmrzlinách NOMOO! Většina téhle ekologické parády nese označení bio, které splňuje ty nejpřísnější nároky na původ, výrobu i kvalitu. Stačí si jen vybrat a už za 60 minut můžeme být s vašimi favority u vás doma.

Ty nejčerstvější úlovky

Vypalte kaprům rybník a plavte pro prémiové BIO lososy nebo pražmy od naší značky FJORU, která podporuje udržitelnost rybářských podniků a farem. Pro splnění BIO kvality musí farma splňovat ta nejpřísnější kritéria ve všech oblastech chovu, a proto je chuť skotského BIO lososa velmi jemná a nezaměnitelná. Chladné vody severní oblasti Jaderského moře zase zajišťují, že má pražma velmi pevnou strukturu masa a je tak skvělá pro grilování. Ryby od FJORU můžete mít na talíři už 48 hod od vylovení.

Nealko drinky s organickým složením

Na Rohlíku teď najdete jedinečnou alternativu k oblíbeným alkoholickým drinkům nebo vínům. Ovšem bez kapky alkoholu. BIO šumivé čaje Acala jsou pečlivě vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí, bez umělých příchutí a konzervantů. Objevte například znovu klasický koktejl Spritz v šumivém čajovém twistu, který každého jistě překvapí. Je živý, plný odvážných chutí, jako je krvavý pomeranč, grapefruitová kůra a červené bobule, s jemným nádechem hořkosti.