ECO+BIO

Srdce Rohlíku bije pro eko a BIO produkty. A vy teď můžete udělat dobře sobě i svým dětem. Takhle široký sortiment byste totiž na jednom místě jinde jen tak nenašli. Tak se ponořte do výběru a udělejte něco pro sebe, pro své nejmenší i pro životní prostředí.

divider
 

Každý rodič chce dát svému dítěti to nejlepší, naplňte hladové bříško malého strávníka produkty v BIO kvalitě. 

divider

BIO výživa bez zbytečné chemie

V této výživě najdete vitamíny, minerály a další živiny pro zdravý vývoj vašich prcků. Zato tam nenajdete palmáč, přidané cukry, ani zbytečnou chemii.

divider

BIO dobroty pro všechna bříška

Ovocné, zeleninové a masové příkrmy si zamilují všichni malí jedlíci. Vše je navíc v BIO kvalitě, takže se budou olizovat až za ušima.

divider

100% organické mlsy z Francie

Značka Good Gout pochází ze země galského kohouta a dává si záležet, aby její dobroty byly 100% organické, zdravé a samozřejmě i dobré. Ať už tedy vaši malí preferují ovoce nebo masíčko, určitě si vyberete.

divider

BIO pro vaši drobotinu

Tyhle dobroty svou kvalitou zajisté uspokojí každé hladové bříško. Vyrobeny jsou z kvalitních surovin a vaši nejmenší se po nich zajisté jen oblíznou.

divider

HiPP, HiPP, hurá!

Značka HiPP má mezi rodiči oprávněně skvělé jméno. A tyhle nápoje jen dokazují proč. Tak dopřejte svým nejmenším BIO parádu.

divider

BIO příkrmy pro vaše nejmenší

Když mlsat, tak zdravě! V těhle kapsičkách najdete jen samé dobré věci. A to navíc v BIO kvalitě. Žádné přidané cukry, umělá barviva, aromata ani konzervanty nejsou potřeba.
 

divider
 

BIO pro život - okořeňte si život zdravými potravinami!

divider

Cafédirect - káva, která chutná a podporuje

Po téhle kávě vám v ústech hořká pachuť nezůstane. Je totiž fair trade a pěstitelé za ni dostali férově zaplaceno. A to si necháme líbit!

divider

BIO dobroty, co frčí

Matylda není jen tak obyčejná kráva. Pod jejím jménem s v Polabských mlékárnách vyrábí tyhle výborné BIO tvarohové a sýrové dobroty, které frčí u dětí i u dospělých. Tak se nenechte pobízet a ochutnejte!

divider
 

Přírodní a bio kosmetika bez chemie navazuje na to nejčistší, co má člověk z přírody dispozici. Prohlídněte si naši nabídku, která nezatěžuje organizmus ani životní prostředí!

divider

Ruční práce z Itálie

V laSaponaria nedají dopustit na řemeslo, kvalitu a poctivou ruční práci. Všechny jejich produkty jsou proto BIO, veškeré ingredience na výrobu pochází od etických dodavatelů a nic se netestuje na zvířatech.
 

divider

Rozmazlete se přírodou

Česká značka přírodní kosmetiky, která dbá o to, abyste se měli příjemně vy i naše planeta. Tak si udělejte radost a trochu svou pokožku rozmazlete.

divider

Usmějte se na přírodu

V Herbadentu ví, že pro účinné suroviny stačí skočit do přírody. O vaše zuby se tak postará unikátní receptura z léčivých bylinek, která poskytne komplexní ochranu vašemu úsměvu.

divider

Šetrná k tělu i planetě

Užijte si péči se 100% přírodní kosmetikou Eco Cosmetics. Nadšení ze složení budou i vegani. Neobsahuje totiž žádné živočišné přísady a samozřejmě není ani testovaná na zvířatech.
 

divider

Svěřte pusu bambusu

Značka Hydrophil věří v udržitelnost a vlastnosti bambusu. Výsledkem jsou zubní kartáčky vyrobené ze 100% obnovitelných zdrojů. Vaše dentální hygiena tak bude nejen šetrná k životnímu prostředí, ale i stylová.
 

divider

I vy jste příroda

Kosmetika značky Weleda je vyráběna ze zcela přírodních surovin, bez umělých konzervačních látek. A přes 80 % rostlinných surovin je navíc získáno ekologickým způsobem.

divider

Péče přímo ze zahrádky

Objevte přírodní péči české společnosti Botanicus, která si spoustu surovin i sama pěstuje. Postarají se o vás od kořínků vlasů až po chodidla.
 

divider
 

Čistící a prací prostředky, které nezatěžují vaše tělo a domácnost chemií a zbytkovými toxiny. Buďte šetrní k sobě i k prostředí!

divider

A špína dojede do finishe

Špinavé nádobí je zlo! Tak mu dejte stopku a vybavte svou myčku mycími prostředky značky Finish. Tyhle jsou navíc ekologické, bez parfémů, konzervantů a fosfátů. A s recyklovatelným obalem!

divider

Drsné na špínu, šetrné k přírodě

Pusťte se do úklidu s prostředky, které obsahují velké procento přírodních surovin a jejich obaly jsou navíc z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.