• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna, jak jste zvyklí, a zároveň může docházet ke zpoždění Vašich nákupů.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
ECO+BIO

Rohlík s ekologií jsou nerozluční parťáci! Není tak divu, že u nás najdete tu největší nadílku EKO, bio i vegan produktů, za kterými si prostě stojíme. A aby těch plusů nebylo málo, často tyhle ekologické parády nesou také označení bio, které splňuje ty nejpřísnější nároky na původ, výrobu i kvalitu. Tak přijďte na chuť něčemu novému nebo doplňte zásoby ostřílených stálic! Stačí si jen vybrat a můžeme být už za 60 minut u vašich dveří!

 

Neslazená harmonie od Alpro

Neslazené veganské nápoje od Alpro ztělesňují 100% rostlinný původ a dodávají tělu vápník a vitamíny B12 a D. Tak si dopřejte čistou chuť přírody v každém doušku. Navíc tyto rostlinné alternativy u nás na Rohlíku ,seženete od 2 kusů s pěkně rozkvetlou slevou.

Mléčné dobroty od šťastných krav

Podle kravičky Matyldy na obale BIO mléčných výrobků hned poznáte, že uvnitř se skrývá dobrota z mléka výhradně od českých ekologických farmářů. Pochutnejte si na tvarohových dezertech i sýrech, které svůj původ nemusí schovávat.