• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
ECO+BIO

S ekologií jsme velcí kamarádi! Proto u nás najdete největší nabídku kvalitních ekologických produktů, často i s označením bio, které podléhají těm nejpřísnějším standardům na výrobu a kvalitu. Tak se netahejte s těžkými taškami plnými ekodrogerie, jídla nebo objemných plen a nechte si je přinést až ke dveřím! Od toho jsme tady.

Pro zdravou a krásnou pleť

Dopřejte své pokožce dotek přírody od Weledy. Všechny jejich produkty jsou vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.

 

Nakupte přírodní výrobky Weleda alespoň za 399 Kč a získejte dárek – set Zpět ke kořenům v hodnotě 349 Kč s osvěžujícím mýdlem a krémem, které pečují o mikrobiom pokožky. Jako bonus dostanete i pytlíček semínek, kterými můžete oset a zazelenit až 3m² půdy.

 

Pouze 1 dárek do objednávky. Nevztahuje se na doobjednávky. Platí do vydání dárku.