ECO+BIO

V Rohlíku nám jde vždy o kvalitu a u žádného produktu nešlápnete vedle. Ale samozřejmě jsou tu i nejlepší z nejlepších, kteří se ne náhodou chlubí pečetěmi jako EKO, BIO, nebo Organic.

 

 

Jde o nejrůznější sortiment od potravin po kosmetiku, ale řadu věcí má společnou: sází na přírodní složení, snaží být přátelské k přírodě od udržitelné výroby po šetrné obalové materiály a také netestují na zvířatech. A není divu, že když tohle všechno sečteme, tak dostaneme fantastickou chuť nebo péči. A cena? Budete se divit, ale často byste podle ní neuhádli, že jde o prémiové produkty. Tak se ponořte do naší nekompromisně kvalitní nabídky a udělejte sobě i naší planetě radost.

divider
 

BIO pro život - okořeňte si život zdravými potravinami!

divider

Jako od italské maminky

S nepřekonatelnou BIO kvalitou těchto gnocchi od Mamma Emma se budete cítit, jako byste se vrátili do Itálie. Vyberou si i vegani. Buon Appetito!

divider

BIO – koření života

Tak si vyberte takové, které máte rádi a okořeňte i ten svůj. Alespoň o špetku. Všechna jsou bez přídavků soli, barviv a zbytečné chemie.

divider

Osvěžující a výborné nápoje v BIO kvalitě. 

 
divider

BIO fresh bomba

Vyzkoušejte tyto vynikající, čerstvé a 100% ovocné džusy plné vitamínů. Bombasticky i chutnají.

divider

Čajový rituál

Francouzské Kusmi Tea jsou exkluzivní BIO čajové směsi připravované na základě receptur, jejichž přesné složení je přísně střeženým tajemstvím už od roku 1867. Lahodně chutnají, nádherně voní a lahodí i oku. Povzneste obyčejné zalití čaje na slavnostní obřad!
 

divider
 

Nestíháte a přesto chcete kvalitní snídani nebo svačinu na cestu? Dokonce si můžete udržet i BIO kvalitu.

divider

Kouzlo mladého kokosu

Wild & Coco je česká společnost vyrábějící unikátní, lahodné a funkční potraviny (nejen) z thajských mladých kokosů. Nabízí širokou řadu fermentovaných dobrot s miliardami přátelských probiotických bakterií v každé porci, ale i panenskou kokosovou vodu nebo rostlinnou alternativu majonézy. Veškeré produkty jsou v BIO kvalitě a většina z nich je RAW (bez tepelné úpravy).

divider

Hmyzí proteiny

Tyhle tyčinky s různými příchutěmi nejsou určené pouze hráčům kriketu! Cricket je anglicky cvrček a cvrčky opravdu obsahují, přesněji řečeno cvrččí mouku. Ta obsahuje stejně kvalitní proteiny jako hovězí nebo rybí maso. Tyčinky neobsahují lepek.

divider

Uzeniny i pro vegany

BIO salámy a šunky Cosi té nejvyšší možné kvality vyrábí italská rodinná firma Golfera. V naší nabídce najdete pod stejnou značkou i jejich veganské varianty. Vše baleno v ekologických obalech.

divider

Vitamíny v nejpřirozenější podobě

Nejen jablka. Se štítkem BIO na Rohlíku najdete i další ovoce a zeleninu včetně oblíbených bedýnek. Nezapomněli jsme ani na několik BIO bylinek, které užijete v kuchyni.

divider
 

Přírodní a bio kosmetika bez chemie navazuje na to nejčistší, co má člověk z přírody dispozici. Prohlídněte si naši nabídku, která nezatěžuje organizmus ani životní prostředí!

divider

Aby přebalování nebylo opruz

Tyhle jednorázové plenky vyvinuté v Česku jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale také k přírodě. Jsou totiž vyrobené z přírodních a obnovitelných materiálů. Vhodné i pro ty nejcitlivější prdelky.

divider

Eko výživa bez zbytečné chemie

V této výživě najdete vitamíny, minerály a další živiny pro zdravý vývoj vašich prcků. Zato tam nenajdete palmáč, přidané cukry, ani zbytečnou chemii.

divider

BIO dobroty pro všechna bříška

Ovocné, zeleninové a masové příkrmy si zamilují všichni malí jedlíci. Vše je navíc v BIO kvalitě, takže se budou olizovat až za ušima.

divider

HiPP, HiPP, hurá!

Kvalitní kojenecká výživa, která uspokojí i ta nejzhýčkanější bříška. Obsahuje spoustu výživných látek a vaši malí jedlíci budou zajisté hýkat nadšením.

divider

BIO, kvalita, dobrota

100% ovocné a zeleninové kapsičky, příkrmy a další dobroty. Všechny pěkně BIO, jak se sluší a patří. Dopřejte dětem kvalitu!

divider
 

Drogerie a kosmetika, která nezatěžuje vaše tělo a domácnost chemií a zbytkovými toxiny. Buďte šetrní k sobě i k prostředí!

divider

Rozmazlete se přírodou

Česká značka přírodní kosmetiky, která dbá o to, abyste se měli příjemně vy i naše planeta. Tak si udělejte radost a trochu svou pokožku rozmazlete.

divider

Usmějte se na přírodu

V Herbadentu ví, že pro účinné suroviny stačí skočit do přírody. O vaše zuby se tak postará unikátní receptura z léčivých bylinek, která poskytne komplexní ochranu vašemu úsměvu.

divider

Domácí lázně

Vybrané ingredience, žádné konzervační látky ani testování na zvířatech. To je německý výrobce Kneipp, v jehož portfoliu najdeme především mimořádně kvalitní koupelové soli a oleje, sprchové gely a pěny s obsahem přírodních éterických olejů, ale také produkty pro péči o chodidla, které jsou vhodné pro diabetiky a jsou veganské.

divider

Přírodní péče od hlavy až po chodidla

Hýčkejte sebe i svoje nejmenší BIO kosmetikou Alviana. Díky přírodnímu složení je šetrná k pokožce a díky odpovědnému přístupu k výrobě i k planetě.

divider

A špína dojede do finishe

Špinavé nádobí je zlo! Tak mu dejte stopku a vybavte svou myčku tabletami od značky Finish. Tyhle jsou navíc ekologické, bez parfémů, konzervantů a přidaných fosfátů. A s recyklovatelným obalem!