Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Katalog - elmex

Sáhněte po jistotě, zvolte elmex

Ochrana před zubním kazem s řadou elmex Caries Protection

 

Značka elmex se pyšní tím, že jako první vyvinula zubní pastu s obsahem speciální složky - aminfluoridu. Nejnovější technologie NeoAminex dodává schopnost remineralizovat zubní sklovinu a zvyšovat tak její odolnost vůči působení kyselin. Zubní pasty základní řady elmex jsou díky tomuto speciálnímu složení dokonalou ochranou před zubním kazem pro celou rodinu.

Ochrana pro citlivé zuby s řadou elmex Sensitive

 

Zelená řada elmex je speciálně určená pro péči o zuby, které trpí citlivostí. Produkty elmex Sensitive se dělí na základní a profesionální řadu dle úrovně citlivosti zubů.

 

Základní řada elmex s technologií NeoAminex je vhodná pro každodenní ochranu citlivých zubů. Tato řada navíc poskytuje 24hodinovou ochranu citlivých zubů*, především díky účinkům aminfluoridu, který vytváří okolo obnažených zubních krčků dlouhotrvající ochrannou vrstvu. 


Profesionální řady jsou založené na patentované technologii Pro-Argin, která pomáhá s okamžitou** a dlouhotrvající úlevou od bolesti citlivých zubů

Pro kompletní péči je vhodné kombinovat používání speciální zubní pasty elmex Sensitive s ústní vodou, díky které se aktivní látky lépe dostanou do těžko dostupných míst a zvyšuje se tak účinnost produktů proti citlivosti zubů.

 

 

*Při použití 2x denně

**Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zuba masírujte po dobu 1 minuty.

 

 

Ochrana zubní skloviny s řadou elmex Opti-namel

 

Pro ty, kteří jsou náchylní k erozi zubní skloviny, nabízí značka elmex řadu Enamel. Zubní pasta elmex Enamel Repair zajišťuje účinnou remineralizaci skloviny, chrání zuby před působením kyselin a zachovává jejich přirozenou pevnost. Udržováním zdravé vrstvy skloviny přispívá tato zubní pasta k dlouhodobému zachování dobrého stavu zubů.