Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
EURO24 na Rohlíku

Tohle je trefa do branky! Ke startu EURO 2024 jsme pro vás připravili soutěž, kde můžete skórovat jako Milan Baroš. Každý týden vylosujeme 10 výherců, kteří vyhrajou originální fotbalový míč EURO 2024. Co pro to musíte udělat? Stačí v daný týden jednou nakoupit a jste ve slosování!

 

CO MŮŽETE VYHRÁT?

Jeden z 50 originálních fotbalových míčů EURO 2024 v hodnotě přes 3 000 Kč

 

Tak zasedněte na střídačku, teda sedačku, objednejte si nějaké to mlsání, sýry, uzeninky, pizzu a něco na zapití a rovnou i vychlazené, ať jste připraveni na každou minutu zápasu. My vám nákupy přihrajeme už za 60 minut až ke dveřím, tak se nemusíte bát, že vám během fandění bude kručet v břiše!

 

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE NAJDETE ZDE »

Mávací vlajky, návleky na zpětná zrcátka i vlajkopláště.Abychom zahráli na jistotu – máme všechno! Dejte najevo svou podporu a fanděte našim klukům na každém kroku.

Nebraňte se tomu! Naše lahodné sýry a uzeniny jsou v top kondici a připravené zaútočit na vaše chuťové pohárky. Poskládejte si skvělé občerstvení k fandění a užijte si každý fotbalový zápas naplno.