Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exkluzivní vína čechy

Milujete víno? Pak vás jistě nadchne, že jsme spojili síly s prestižním časopisem WINE & Degustation a jejich Průvodcem nejlepšími víny České republiky 2023-2024. Měsíčník W&D je plný odborníků na slovo vzatých a ve světě vín je naprostou špičkou.

 

Společně vás vezmeme na procházku po vybraných vinařstvích v Čechách a ta nejlépe hodnocená vína loňského roku si představíme. Sjeďte očima o kousek níž a mrkněte se těmhle luxusním lahvím pod korek. Vaši favoriti můžou rozeznít přípitek u vás doma už za 60 minut.

Pro Mělnicko jsou typické menší vinice na jižních a západních svazích okolo Labe. Nejdůležitějšími odrůdami pro výrobu kvalitních vín jsou Müller Thurgau a Ryzlink rýnský, z modrých Rulandské modré a Svatovavřinecké. Asi nejkrásnější mělnické vinice najdete na terasách přímo pod zámkem. Mělnická podoblast nezahrnuje jen Mělník a okolí, ale také roztroušené vinice v Praze a kolem Brandýsa nad Labem, Heřmanova Městce, Slaného, Kutné Hory a Berouna.

Rodinné vinařství Kraus vyrábí na Mělnicku vína regionálního charakteru za použití moderních technologií. Vína jsou čistá, technologicky dobře zvládnutá, tradičně zde stojí za pozornost ryzlinky. Díky Rohlíku můžete ochutnat jedno z jejich nejlépe hodnocených vín –⁠⁠⁠⁠⁠ šumivé víno Sekt Kraus Brut. Oceníte vůni s nádechem meduňky, koriandru a citronové kůry a čistou chuť s tóny grepů, pomela a kiwi.

Velmi perspektivní butikové vinařství Zilvar sídlí v pražské Troji. Vinice se nachází na strmých jihozápadních svazích z černé břidlice nad řekou Vltavou a opravdu připomíná přírodní amfiteátr. Na Rohlíku pořídíte unikátní Riesling Amphitheater, suché bílé víno s charakteristickým ovocným a minerálním profilem.