Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exkluzivní čokolády

Honí vás mlsná? Tak dnes rozhodně neutíkejte! Z Česka i z celého světa jsme vám přivezli to nejkvalitnější sladké zhřešení. Čokolády z pečlivě vybraných kakaových bobů, bean to bar tabulky v BIO kvalitě nebo prémiové pralinky. A jinde než na Rohlíku je nehledejte! Že potřebujete ospravedlnění? Za dveřmi jsou Velikonoce, tak kdy jindy si exkluzivně zamlsat! Každý čokomilec u nás najde to svoje!

HERŮFKOVÉ OPOJENÍ

Tyhle prémiové čokolády z moravské manufaktury manželů Herůfkových skrývají opravdové umění. Své “bean to bar” a BIO čokolády vyrábí jen z vybraných surovin a kakaových bobů z udržitelné produkce. Své farmáře osobně navštěvují, aby co nejvíce přenesli jejich láskyplnou péči až do finální tabulky. Tyhle skvosty prostě musíte ochutnat!

AJALA - ČESKÁ KAKAOVÁ PERLA

Ajala jsou luxusní české bean to bar tabulky, které se inspirovaly tradiční mayskou výrobou čokolády, ale i československou prvorepublikovou produkcí. Za každou z nich stojí BIO kakaové boby a BIO šťáva z cukrové třtiny. Během své několikaleté existence už Ajala získala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition.

VENHCHI S PRÉMIOVÝMI OŘÍŠKY

Další kakaové skvosty jsme vám přivezli z italského Piemontu. V tradičních čokoládách a pralinkách Venchi najdete 100% přírodní suroviny a také ty nejlepší certifikované oříšky – od lískáčů IGP Piemont až po pravé Sicilské pistácie.