Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exkluzivní Daylesford

Máte chuť na něco opravdu výjimečného? Báječně! Máme pro vás totiž BIO lahůdky, které těžko najdou srovnání. Daylesford Organic farmaří v nekompromisní organické kvalitě a v co největší harmonii s přírodou na vlastních anglických farmách. Jejich filosofie dalece přesahuje běžné požadavky BIO i standardy udržitelnosti. Poctivé džemy, osvěžující limonády nebo čokolády z fair trade kakaových bobů najdete jen v několika málo farmářských obchodech v Londýně a v Česku jedině na Rohlíku.

Tohle není žádná marmeláda! Sladké džemy plné ovoce jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších organických surovin. Obsahují pouze hromadu ovoce, citronovou šťávu a trochu cukru. V malých dávkách, ručně a v BIO kvalitě se v Daylesford Organic vyrábí i výtečné 100% pomazánky. Vyzkoušejte třeba tu ze tří druhů semínek, která nabízí bohatý zdroj živin a chutí nebo lahodný klementinkový krém dochucený cukrem, čerstvými pasterizovanými vejci z volného chovu a máslem.

Jedna z mála lahůdek od Daylesford Organic, jejíž suroviny nepocházejí z Anglie, jsou BIO čokolády z fairtrade kakaových bobů Trinitario z Dominikánské republiky, fairtrade cukru i vanilky. Ta hořká je s příchutí espressa a vanilky a v jedné z mléčných najdete mleté sicilské lískové ořechy a mandle. Pro fanoušky křupání tu máme zase oříšky s příchutí Pecorino a lanýže jak jinak než v BIO kvalitě.