Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exkluzivní George's Taste

Spokojíte se jen s tím nejlepším? Tak vyzkoušejte naše exkluzivní delikatesy od George’s Taste! Manželé Jiří a Gabriela ve svém pražském krámku prodávají jen špičkové lahůdky z celého světa – od BIO marmelád, přes paštiky s lanýži, až po své vlastní luxusní oříšky. Prostě unikátní značky a chutě, které nikde jinde nenajdete. Tak zakuste opravdovou kvalitu!

George's Taste vozí z celého světa ty nejkvalitnější a nejunikátnější ořechy, které často rostou jen v jediné lokalitě. A věřte nám, že po slavných lískových oříšcích z Piemontu, sytě zelených pistácií z úpatí Etny nebo vskutku obřích královských kešu z Indie, už nebudete chtít jíst jiné.

Od typických nakládaček se 17 druhy koření přes jemně pálivé feferonky ve sladkokyselém nálevu až po BIO marmelády se 70% obsahem ovoce. Kořeny vídeňského rodinného podniku Staud's sahají až do Rakouska-Uherska a i dnes se nachází uprostřed oblíbené tržnice. Přísahají na kvalitu a udržitelnost.