Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exotika na rohlíku

Máte rádi exotiku na talíři? Potom jste tady správně! Podíváme se totiž pod pokličku dvou exotických kuchyní Asie. Povíme si, co je pro ně charakteristické a přidáme oblíbené recepty! Na Rohlíku totiž máme ten největší výběr typických asijských produktů a surovin, které jinde jen tak nenajdete. A ještě vám je všechny navíc přivezeme už za 60 minut až k vašim dveřím. A když něco nebude podle vašich asijských představ, vrátíme vám peníze dřív, než nastartujete tuk-tuk.

Umíte vietnamsky? My také ne, ale vietnamské kuchyni rozumíme naprosto skvěle. Charakterizuje ji spousta kořenění, čerstvost surovin, lehkost jídel a samozřejmě pestré omáčky, které jídlu dodají opravdové grády.

Nesmažené závitky, to je spousta chuti a čerstvosti zabalené v rýžovém papíru. Základ jsou tradiční vietnamské suroviny, které samosebou na Rohlíku máme. Pak už stačí jen vše zamotat, namočit do omáčky a sníst.