Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Spokojenost až na prvním místě. To vám garantujeme!

Pro vás, naše zákazníky, neděláme kompromisy. Proto pro vás budujeme službu, která vám šetří čas, zajišťuje větší přehled o vašem nákupu a ukazuje, že pohodlí by nemělo být luxus, ale samozřejmost.

Pro vás totiž uděláme první poslední... a to vám garantujeme!

PLATBA STRAVENKAMI A STRAVENKOVÝMI KARTAMI BEZ OMEZENÍ

Ano, na Rohlíku můžete svůj nákup platit stravenkami i stravenkovými kartami.

Platit stravenkami můžete navíc úplně BEZ OMEZENÍ, a to jak množství, tak částky

 

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Sodexo Gastro Pass, Sodexo dárkový poukaz, Up Česká republika a Edenred a další postupně přidáváme. 

NEJPOHODLNĚJŠÍ REKLAMACE? ONLINE!

V Rohlíku víme, že mezi to nejcennější, co vám můžeme ušetřit, patří čas. A i když se naše zákaznická podpora postará o každého z vás jako o vlastního, pohodlnější cestou je udělat pár kliků a mít hotovo. A přesně to umožňují naše online reklamace! Pokud se nám něco nepovede, nemusíte udělat nic jiného, než vše vyřešit přes náš web či aplikaci a my vám obratem nahrajeme kredit. Bez ptaní, bez překážek.

ČAS DORUČENÍ SI TEĎ ZMĚNÍTE SAMI

Občas se zkrátka stane, že něco musíme nečekaně zařídit a naplánovaný příjezd kurýra zrovna nehraje do not. Inu, člověk míní, život mění. Ale proto jsme tady pro vás. U nás tak můžete tuto změnu provést jednoduše online, skrze svůj zákaznický účet. Sami. Bez překážek.