Spokojenost až na prvním místě. To vám garantujeme!

Pro vás, naše zákazníky, neděláme kompromisy. Proto pro vás budujeme službu, která vám šetří čas, zajišťuje větší přehled o vašem nákupu a ukazuje, že pohodlí by nemělo být luxus, ale samozřejmost.

Pro vás totiž uděláme první poslední... a to vám garantujeme!

PLATBA STRAVENKAMI A STRAVENKOVÝMI KARTAMI BEZ OMEZENÍ

Ano, na Rohlíku můžete svůj nákup platit stravenkami i stravenkovými kartami.

Platit stravenkami můžete navíc úplně BEZ OMEZENÍ, a to jak množství, tak částky

 

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Sodexo Gastro Pass, Sodexo dárkový poukaz, Up Česká republika a Edenred a další postupně přidáváme. 

NEJPOHODLNĚJŠÍ REKLAMACE? ONLINE!

V Rohlíku víme, že mezi to nejcennější, co vám můžeme ušetřit, patří čas. A i když se naše zákaznická podpora postará o každého z vás jako o vlastního, pohodlnější cestou je udělat pár kliků a mít hotovo. A přesně to umožňují naše online reklamace! Pokud se nám něco nepovede, nemusíte udělat nic jiného, než vše vyřešit přes náš web či aplikaci a my vám obratem nahrajeme kredit. Bez ptaní, bez překážek.

ČAS DORUČENÍ SI TEĎ ZMĚNÍTE SAMI

Občas se zkrátka stane, že něco musíme nečekaně zařídit a naplánovaný příjezd kurýra zrovna nehraje do not. Inu, člověk míní, život mění. Ale proto jsme tady pro vás. U nás tak můžete tuto změnu provést jednoduše online, skrze svůj zákaznický účet. Sami. Bez překážek.