Spokojenost až na prvním místě. To vám garantujeme!

Pro vás, naše zákazníky, neděláme kompromisy. Proto pro vás budujeme službu, která vám šetří čas, zajišťuje větší přehled o vašem nákupu a ukazuje, že pohodlí by nemělo být luxus, ale samozřejmost.

Pro vás totiž uděláme první poslední... a to vám garantujeme!

divider

PLATBA STRAVENKAMI A STRAVENKOVÝMI KARTAMI BEZ OMEZENÍ

 

Ano, na Rohlíku můžete svůj nákup platit stravenkami i stravenkovými kartami.

Platit stravenkami můžete navíc úplně BEZ OMEZENÍ, a to jak množství, tak částky

 

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Sodexo Gastro Pass, Sodexo dárkový poukaz, Up Česká republika a Edenred a další postupně přidáváme. 

NEJPOHODLNĚJŠÍ REKLAMACE? ONLINE!

 

V Rohlíku víme, že mezi to nejcennější, co vám můžeme ušetřit, patří čas. A i když se naše zákaznická podpora postará o každého z vás jako o vlastního, pohodlnější cestou je udělat pár kliků a mít hotovo. A přesně to umožňují naše online reklamace! Pokud se nám něco nepovede, nemusíte udělat nic jiného, než vše vyřešit přes náš web či aplikaci a my vám obratem nahrajeme kredit. Bez ptaní, bez překážek.

ČAS DORUČENÍ SI TEĎ ZMĚNÍTE SAMI

 

Občas se zkrátka stane, že něco musíme nečekaně zařídit a naplánovaný příjezd kurýra zrovna nehraje do not. Inu, člověk míní, život mění. Ale proto jsme tady pro vás. U nás tak můžete tuto změnu provést jednoduše online, skrze svůj zákaznický účet. Sami. Bez překážek.

SLEDUJTE SVŮJ NÁKUP

 

Přesný čas je přesný čas. Právě proto vám ukazujeme předpokládaný čas doručení vašeho nákupu. A to na minuty přesně! Čas navíc stále aktualizujeme, takže jste vždy plně v obraze a nemusíte čekat na SMS. Všechny důležité informace vám navíc zašleme i formou notifikací. Co je k tomu třeba? Jen naše aplikace v aktuální verzi a povolená oznámení.

REZERVACE ČASU ZÁVOZU NÁKUPU

 

Už se vám někdy stalo, že vám jiný zákazník doslova vyfoukl závozový čas před nosem? To už je ale minulostí! Všichni naši premium zákazníci si teď mohou na začátku nebo během svého nákupu vybraný čas pohodlně zarezervovat a my jim ho budeme hlídat po dobu 60 minut. Vyhlašujeme konec závodům o čas, ten je teď plně pod vaší kontrolou.