Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
GARANCE ULTIMÁTNÍ ČERSTVOSTI

GARANCE ULTIMÁTNÍ ČERSTVOSTI

Farmářská zelenina už za 6 hodin z pole u vás. Fajn, to už umíme. Ale co vajíčka nebo mléko, které máte doma tak rychle jako byste je vytáhli z klobouku? V Rohlíku jsme si vždy zakládali na maximální čerstvosti, ale až tahle novinka je tak fresh, že se nám o tom ani nesnilo! A nejspíš ani vám!
 

Dnešní dobu charakterizuje udržitelnost, přirozenost i motto “vím, co jím”. Když jste nám (zřejmě i z legrace) psali dotazy typu “Kdy budete prodávat slepičky na vajíčka?”, řekli jsme si, vlastně proč ne? A když jsme se pak dozvěděli, že by si řada městských zákazníků přála včelí úl na balkoně nebo kozu na "sekání trávy" ve vnitrobloku, vzali jsme to jako výzvu. Zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě!


Představujeme vám tak úplně novou kategorii “Hospodářská zvířata”, ve které si můžete vybrat skutečná užitková zvířata od včel po krávu. Přivezeme vám je až domů, proškolíme vás, jak se o ně správně starat a samozřejmě budeme vozit i krmení.

 

Český trh zřejmě brzy čekají velké změny. Naše projekce vašeho současného zájmu o hospodářská zvířata ukazují, že už v roce 2027 bychom mohli přestat prodávat samostatná vajíčka nebo mléko úplně. Budete si je totiž prodávat či vyměňovat mezi sebou. A Rohlík pak bude ještě zelenější!

A NENÍ TO KRAVINA? ANEB CO TOMU PŘEDCHÁZELO

UMÍ KRÁVA COUVAT? NOVÁ LEKCE PRO KURÝRY

 

Naši kurýři samozřejmě nejsou zootechnici ani nepracovali v cirkusu. Čekalo je tak intenzivní půldenní školení, kde se veškerou péči, praktické úkony i tajné fígle veterinářů naučili od A do Z. Už se tak například nestane, že se s krávou zaseknou ve výtahu. Dokonce vám pomůžou i s výběrem vhodného jména pro nového člena vaší rodiny, jehož jedinečnost je navíc garantovaná v okruhu 2 km. Ve vaší ulici se tak nesejdou třeba tři kozy Lízy.

ZE SKLADU ZVĚŘINEC, ALE ŽÁDNÝ HOLUBNÍK!

 

Kdo by si kdy pomyslel, že ranní směnu bude v Rohlíku vítat kokrhání kohouta? Změny se samozřejmě nevyhnuly ani našemu skladu a jeho pracovníkům – nyní i chovatelům. Obzvlášť hrdí jsme na nové klimatizované chlévy nebo počítačem řízené kurníky. A také na celý cirkulární systém, protože s ekologií to vždy myslíme vážně. Hnůj vozíme do jahodové farmy ve Vraňanech a dokonce jímáme i vzniklý metan (plyn z trávicícho traktu krav), který pohání už prvních deset rohlíkovských aut!

ZVÍŘECÍ VOZOVÝ PARK. NOE BY ZÁVIDĚL

 

Věděli jste, že dobře mířený úder slepičího zobáku může způsobit vystřelení airbagu? Razantní úpravy vyžadoval i náš vozový park. Vyčlenili jsme proto několik vozidel a přebudovali jejich nákladní prostory pro potřeby daného zvířete. O jejich komfort se rozhodně bát nemusíte: “Slepičí auta” mají pohodlná bidýlka a neomezený přísun zobání, “ovčí auta” jsou plná slámy a vytapetovaná uklidňujícím panoramatem Alp a krávy samozřejmě doručujeme jinak – v tzv. mobilním kravínu taženém na kouli. Asi uhádnete, kterému autu přezdíváme “žihadlo”. Ano a včely také byly tím největším oříškem. Jedna královna v krabičce od sirek nikoho neohrozí, ale co celý roj, který může kdykoliv uletět? Kurýři tak pro jistotu vyrážejí v typickém včelařském celoobleku a pro všechny případy jsou vybaveni i pohotovostním vykuřovadlem.