První grilování

Taky vás spaluje touha a máte v očích jiskřičky, když někdo vysloví otázku: budeme grilovat? To se ví, že jo! A vemte sirky na to, že na Rohlíku seženete všechny ingredience pro tu nejlepší grilovačku pod sluncem. A když říkáme všechny, tak myslíme nejen masa, vegemasa, sýry, zeleninu, koření, bylinky, nealko, alko (včetně limitované Whiskey ke grilování), ale taky grilovací uhlí nebo podpalovače. A jestli koumáte, jak připravit ten nejlepší steak, mrkněte na poslední díl s naší foodblogerkou Koko. Tak to pojďte pořádně rozpálit! 

divider

Kouzlo grilování je v tom, že vás nikdy nepřestane bavit. Můžete si hrát s propečeností masa nebo výběrem ingrediencí a koření. Tak, jak to o víkendu vidíte, mistře grilu?

divider

Pomocníci ke každému grilování

S produkty Vitana, Hamé, Znojmia a Otma budete během vaší grilovačky za hvězdu. Při nákupu produktů těchto značek za alespoň 99 Kč dostanete teflonovou grilovací podložku zdarma.

 

Platí do vydání dárku. Nevztahuje se na doobjednávky. Pouze 1 dárek do objednávky.

 
divider
 

Koření Kotányi je inspirací k tvořivému vaření a je vhodné pro nespočet grilovacích lahůdek.

divider
 

Na gril jen maso? Tak to jste ještě neochutnali veganské produkty Garden Gourmer, které jsou 100% rostlinného původu. S omáčkami a kečupy Thomy vytvoří na talíři skvělou kombinaci chutí.

Navíc pokud nakoupíte 2 libovolné produkty Thomy nebo Garden Gourmet v období 16.5. - 22.5. 2022, jste automaticky ve slosování o bezkouřový gril, který je výtečným společníkem na cesty. Výherce kontaktujeme na registrační mail do 14 dnů od skončení soutěže.

divider
 

Oblíbená irská whiskey přichází s limitovanou edici WHISKEY & MEAT. A nejen to. K nákupu variant Tullamore D.E.W. Original, WHISKEY & MEAT nebo Honey dostanete marinovací box navíc. Na zdraví a na pravou irskou grilovačku.

 

Platí do vydání dárku. Nevztahuje se na doobjednávky.

divider

Tyto zlatavé nápoje potěší milovníky piva. Vyzkoušejte belgickou klasiku Stellu Artois, mexický ležak Corona nebo Extra chmelenou 12 od Staropramenu.

 
divider

Zpříjemněte si grilování dobrým vínem

divider

Umíme i nealko

divider

Nějaká ta rostlinka se taky hodí

divider

A něco k zakousnutí

divider

Co ještě můžete potřebovat ke grilování?