Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
První grilování

Taky vás spaluje touha a máte v očích jiskřičky, když někdo vysloví otázku: budeme grilovat? To se ví, že jo! A vemte sirky na to, že na Rohlíku seženete všechny ingredience pro tu nejlepší grilovačku pod sluncem. A když říkáme všechny, tak myslíme nejen masa, vegemasa, sýry, zeleninu, koření, bylinky, nealko, alko (včetně limitované Whiskey ke grilování), ale taky grilovací uhlí nebo podpalovače. A jestli koumáte, jak připravit ten nejlepší steak, mrkněte na poslední díl s naší foodblogerkou Koko. Tak to pojďte pořádně rozpálit! 

Kouzlo grilování je v tom, že vás nikdy nepřestane bavit. Můžete si hrát s propečeností masa nebo výběrem ingrediencí a koření. Tak, jak to o víkendu vidíte, mistře grilu?

Pomocníci ke každému grilování

S produkty Vitana, Hamé, Znojmia a Otma budete během vaší grilovačky za hvězdu. Při nákupu produktů těchto značek za alespoň 99 Kč dostanete teflonovou grilovací podložku zdarma.

 

Platí do vydání dárku. Nevztahuje se na doobjednávky. Pouze 1 dárek do objednávky.