• Milí zákazníci, dnes se koná L'ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE 2024. Kvůli dopravním omezením může dojít ke zpoždění při doručování Vašich objednávek, mrzí nás to.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hladový Halloween

Ať žijí duchové! Rok se s rokem sešel a na Rohlíku začala zase strašit spousta šíleně lákavého jídla, ukrutně dobrého pití a bláznivých dekorací. Nakupte si, co hrdlo ráčí, ale nelekejte se, až s tím vším vybafneme u vašich dveří. Může to být už za 60 minut!

Čerstvé jako hlína na právě zaházeném hrobě, chutnající tak, že by dojetím zaplakal i duch Patricka Swayzeho a od nejlepších farmářských vymítačů chemie na tomhle i onom světě. Takové jsou naše dýně. A je jen na vás, jestli se je chystáte dlabat, nebo zdlabat!

 Bojte se sladce! 

 

Zděšení a hrůza v očích… To hrozí, když otevřete skříňku a zjistíte, že zásoba vaší tajné skrýše sladkostí byla odhalena. A to na Halloween opravdu nemůžete dopustit! Tak si k nám skočte pro strašlivou zásobu oblíbených tyčinek Mars, Snickers, Bounty nebo Twix, ať se můžete bát sladce.