• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna, jak jste zvyklí, a zároveň může docházet ke zpoždění Vašich nákupů.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hladový Halloween

Ať žijí duchové! Rok se s rokem sešel a na Rohlíku začala zase strašit spousta šíleně lákavého jídla, ukrutně dobrého pití a bláznivých dekorací. Nakupte si, co hrdlo ráčí, ale nelekejte se, až s tím vším vybafneme u vašich dveří. Může to být už za 60 minut!

Čerstvé jako hlína na právě zaházeném hrobě, chutnající tak, že by dojetím zaplakal i duch Patricka Swayzeho a od nejlepších farmářských vymítačů chemie na tomhle i onom světě. Takové jsou naše dýně. A je jen na vás, jestli se je chystáte dlabat, nebo zdlabat!

 Bojte se sladce! 

 

Zděšení a hrůza v očích… To hrozí, když otevřete skříňku a zjistíte, že zásoba vaší tajné skrýše sladkostí byla odhalena. A to na Halloween opravdu nemůžete dopustit! Tak si k nám skočte pro strašlivou zásobu oblíbených tyčinek Mars, Snickers, Bounty nebo Twix, ať se můžete bát sladce.