Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nakupte Horalky a vyhrajte

Jak na to?

Kup soutěžní Horalky a uvnitř obalu hledej soutěžní kód.

Pečlivě si uschovej účtenku i obal Horalky!

Navštiv www.horalkysedita.cz a postupuj dle instrukcí.

O co se hraje?

V každém ze 60 soutěžních dnů hrajeme o 6 batohů Braasi a 6 kapesních nožů Victorinox. Po skončení soutěže vylosujeme 1 výherce hlavní výhry – Volkswagen California Beach. Pro účast ve slosování o hlavní výhru musíš nasbírat alespoň 10 kódů.

Pečlivě si uschovej veškeré obaly od soutěžních výrobků, s nimiž se zapojíš do soutěže, a také všechny soutěžní účtenky prokazující provedení nákupu těchto výrobků – jejich předložení je podmínkou předání výhry. Do soutěže je možné se zapojit i s Horalkou zakoupenou před začátkem soutěže – pokud je v soutěžním obalu a tento obal si (spolu s účtenkou) uschováš. Soutěž probíhá od 1. 5. 2021 do 30. 6. 2021, o denní výhry hrajeme do 29. 6. 2021. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby – spotřebitelé. Osoby mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem zákonného zástupce. Pořadatelem soutěže a správcem osobních údajů je I.D.C. Praha, a.s., IČ 25725319. Soutěž probíhá výhradně na území České republiky. Více informací a úplná pravidla soutěže nalezneš na www.horalkysedita.cz.