• Milí zákazníci, dnes se koná L'ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE 2024. Kvůli dopravním omezením může dojít ke zpoždění při doručování Vašich objednávek, mrzí nás to.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Delivery Rush - zvládli byste to taky?

Delivery Rush - zvládli byste to taky?

Život je hra. Pojďte si s námi zahrát naši novou hru Delivery Rush, kterou pro vás rohlík vytvořil ve spolupráci s vývojáři z GAMEE. Princip hry je snadný. Doručte co nejvíce nákupů správným zákazníkům do jejich domovů. Jen pozor, z vlastních zkušeností víme, že to není tak snadné, jak to vypadá :-)

Hrajte Delivery Rush, projděte co nejvíce kol a získejte až 5 000 kreditů!

Čím lepší v doručování nákupů budete, tím víc můžete získat. V době konání soutěže (1. 12. - 14 12. 2017) pokořte 3. level a získejte 30 kreditů na nákupy na Rohlíku. Za 6. level už je to 50 kreditů a za 10. level už celých 100 kreditů. Navíc, nejlepšímu z vás s nejvyšším skóre v době konání soutěže pošleme 5000 kreditů! Zkuste své orientační schopnosti a ještě si tím vydělejte :-)

Pravidla