Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hračky podle věku dětí

Dětství bez hraček by zkrátka nešlo. Nejen, že děti učí a rozvíjí jejich osobnost, ale zároveň jsou i hlavním zdrojem jejich zábavy. A i když je občas úleva umlčet rozjívené dítko mobilním telefonem či tabletem, věřte, že správně vybraná hračka jim dá mnohem víc. Proto je právě výběr hraček velmi důležitý a v dnešní době, kdy jsme hračkami doslova zahlceni, je to občas oříšek. V jednotlivých etapách vývoje dětí musí mít hračka své specifické rysy. Dětská hra se vyvíjí v závislosti na vyspívání a výchově dítěte a od toho se odvíjejí ii požadavky kladené na jednotlivé hračky.

Tereza je máma na plný úvazek, dětská lékařka a autorka blogu www.lecimdeti.czkterá miluje svoji práci a svého ročního syna Alberta. A jak sama říká, když se stala maminkou, tak se její pohled na některé lékařské „poučky“ docela změnil. Můžete se proto těšit na rady a tipy, které jsou vyzkoušené v praxi, ale jsou v pořádku i z lékařského hlediska. Vyznává zdravý životní styl a studuje funkční medicínu a výživu. Než odešla na mateřskou, působila na Dětském oddělení v Uherskohradišťské nemocnici. Kontaktovat ji můžete také na jejím Instagramu @lecimdeti.

Ideální hračky podle věku