• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem ke sněhovým podmínkám a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna jak jste zvyklí.
    Děláme vše pro to, abychom co nejvíce předešli zpoždění a na nápravě usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hvězdy Rohlíku: nejlepší produkty, které u nás najdete

Tamtadadá! Přivítejte na svých obrazovkách seriál Hvězdy Rohlíku. V něm vám každý den představujeme značky a produkty, na které jsme sakra hrdí! A protože takových skvostů máme na Rohlíku spoustu, můžete se těšit na nikdy nekončící show! Každý den totiž přibude na této stránce nová hvězda. Podobnost s oblíbeným seriálem z pražských ulic je však čistě náhodná. 

Tak se pohodlně posaďte, právě začínáme.

FRANCOUZSKÁ BABY KRŮTA

KEŘKOVSKÉ ROHLÍČKY

ROHLÍKOVY BALÍCÍ PAPÍRY

Bez dárků by nebyly Vánoce a bez balicích papírů by zase nebyly dárky. Tak je zabalte stylově do našeho baličáku! Vyrobili jsme ho z recyklovaného papíru, a to ne ledajakého: svůj druhý život v něm našly i naše rohlíkovské tašky. Proto tento balicí papír seženete pouze u nás. Vybírat přitom můžete z několika variant. Letos jsme se inspirovali českými tradicemi a své dárečky tak můžete zabalit do motivů štědrovečerní hostiny a cukroví, ale i vánočních rohlíkovských autíček. Tak ať to balí!