Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Indie

Barevná, pikantní, voňavá... Indická kuchyně je pestrá jako Indie samotná a prsty v tom má i koření, kterého se tu nikdo moc nebojí. Nasedněte na náš kulinářský Orient Express a pojďte si pochutnat na nejoblíbenějších receptech této pozoruhodné země. Indického koření a všech typických ingrediencí máme jako na trhu v Dillí, takže to půjde jako po přepuštěném másle. Vše vám dovezeme už za 60 minut, a když vám nebude chutnat? Rupie, pardon, peníze vám vrátíme dřív než řeknete Šiva!

Ale pojďme dál na tři nejčastější přílohy. Zvlášť když na Rohlíku seženete pravý dahl přímo z Indie, naan, populární kynutý chleba a samozřejmě i královnu vůní, což je pravý význam slova basmati, tedy nejrozšířenějšího druhu rýže na indickém subkontinentu.

Typické indické jídlo⁠ vypadá jednoduše: rýže, placky, maso, zelenina a hlavně hustá kořeněná omáčka, do které všechno namáčíte včetně vlastních prstů. Ale nechoďme kolem horké omáčky: Na Rohlíku najdete ty pravé indické, aby vaše domácí indie chutnala tak, jak má.