Vážení zákazníci, prosíme věnujte pozornost důležité informaci!

Vážený zákazníku, protože kvalita a zdravotní nezávadnost je pro nás klíčová, rozhodli jsme se na základě zákaznické reklamace výrobku Láznička zelí kysané, datum minimální trvanlivosti 14. 6. 2021 a 2. 9. 2021, stáhnout výrobek z prodeje, jelikož byly v jednom výrobku nalezeny kousky skla. Jedná se o výrobky, které byly našim zákazníkům doručovány v objednávkách v Praze a okolí od července do půlky října 2019 a v Brně a okolí od července do půlky listopadu 2019.

 

Prosíme Vás, máte-li výrobek s tímto datem minimální trvanlivosti ještě doma, abyste ho nekonzumovali a zlikvidovali. Datum minimální trvanlivosti naleznete na papírovém přebalu víčka. Výrobků s jiným datem minimální trvanlivosti se tato informace netýká.

 

Výrobek jsme vyřadili z naší nabídky minimálně do doby prošetření celé záležitosti s dodavatelem, se kterým celou záležitost intenzivně řešíme a děláme vše pro to, aby se situace již neopakovala. Za zakoupené výrobky Vám během dnešního dne vrátíme peníze zpět ve formě kreditů na Váš účet a zároveň Vám, jako omluvu za způsobené komplikace, připíšeme 50 kreditů na Váš další nákup.

Za celou záležitost se velice omlouváme.

 

Marta Nováková

Manažerka kvality

Jako alternativu tohoto produktu Vám nabízíme například tyto výrobky