Italské speciality na Rohlíku

Věděli jste, že italská kuchyně je na světě tou vůbec nejoblíbenější? Kdo by se taky divil, se všemi těmi těstovinami, sýry, rajčaty, bylinkami a... a pizzou samozřejmě! Proto na Rohlíku najdete poctivé italské pochutiny po celý rok. Ať už ty tradiční, tak speciality, vína nebo něco pro mlsné jazýčky. La dolce vita!

divider

Italský grunt

Víte, co je základem italské kuchyně? Těstoviny! Dnes je známo asi 300 druhů této potraviny. Ze sortimentu značky Barilla si jistě vyberete ty, na které máte chuť a navíc s parádní slevou. 

A nebo vyzkoušejte Barilla italské omáčky, uvidíte, že se po nich doma rychle zapráší. 

divider

Stylová dóza jako dárek!

Nakupte produkty italských značek Mutti, Rio Mare, Ponti, Limmi, Monini nebo Rummo v hodnotě alespoň 249 Kč a dárek v podobě praktické dózy na potraviny vás nemine. A navíc si vychutnáte tu pravou Itálii z pohodlí domova, no není to bellissimo? 

 
 
divider

Není olej jako olej

Italská kuchyně bez olivového oleje je jako ryba bez vody. A ačkoliv se hodí opravdu ke všemu, nejlépe si ho vychutnáte jen tak samotný, s pečivem, solí a bylinkami. No a když přidáte ještě čerstvá rajčátka? Mamma mia!
A aby vám pečivo vydrželo dlouho čerstvé, máme pro vás při zakoupení libovolného oleje značka Costa d'Oro dárek! Praktický látkový sáček na jeho uchovávání. 

 
divider

Italská gelaterie u vás doma

Gelaterií neboli česky zmrzlináren je v Itálii na každém roku několik. Jedna je však proslulá po celém světě. Zmrzliny značky Grom jsou opravdové italské bohatství a vy si je můžete v klidu nechat dovézt až ke dvěřím, no není to paráda? Tak Buon Appetito!

divider

Italský sortiment Marks & Spencer

 
divider
 

Večer po italsku

Věděli jste, že Italové si dopřávají alkohol obvykle po večeři? Abychom nenabádali k ochutnávání Itálie pouze po skleničkách alkoholu, je zapotřebí jej prokládat i nealkoholickými nápoji. Připravte se na pravý italský večer s naší nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Saluti!

divider

Nealko plné minerálů

 

Italský výrobce San Benedetto nabízí minerální vody s jedinečnou rovnováhou minerálů a stopových prvků, pomáhá čistit regenerovat celé tělo. Ochutnejte a pečujte o své blaho s dobrou limonádou.