Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Itineraire des Saveurs

Procestovali jsme Francii křížem křížem, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší speciality, které nabízí… A byli jsme úspěšní! Vydejte se s námi na kulinářskou výpravu po autentických chutích a objevte francouzské speciality, které vám jako jediní přivezeme z jejich regionů až na váš stůl. Itinéraire des Saveurs prezentuje autentickou francouzskou kulturu a všem gurmánům a milovníkům francouzské kuchyně tak nabízí špičkové produkty v božské kvalitě, avšak za velmi přátelskou cenu. 


Ochutnejte více než 80 lahůdek z celé Francie, které v žádném supermarketu nenajdete. Všechny kulinářské skvosty jsou vyrobené podle tradičních receptur svého regionu a díky tomu si právem nesou uznávané evropské certifikace. Label Rouge, CHOP nebo CHZO představují tradiční původ a zaručují vysokou kvalitu produktu. A věřte nám, ta chuť vás vystřelí na Eiffelovku a ještě dál!  

Co si nenechat ujít?

Chutě regionů Francie jsou velmi rozmanité, proto naši odborníci vyzdvihli 6 produktů z různých kategorií, které si podle nás zamilujete.

Po stopách severu nenarazíte jen na švestková povidla z Lotrinska nebo máslo z Isigny, ale také na řadu vynikající sýrů. Smetanový hermelín nebo nejstarší sýr CHOP z Normandie Neufchâtel, k němuž se váže krásný příběh: podle legendy mladé dívky nabízely anglickým vojákům sýr ve tvaru srdce, aby jim projevily svou lásku.