Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Jack Daniels

Na začátku příběhu značky Jack Daniel’s byl samotný Jack Daniel, který vytvořil ikonickou značku celosvětové třídy. Prémiová whisky Jack Daniel’s Tennessee se stále vyrábí z jeskynní pramenité vody bez obsahu železa, zraje v dřevěných sudech a navíc překapává přes třímetrovou vrstvu uhlí. Díky tomu extra kroku je náš produkt Tennessee whiskey a ne bourbon.

Dárková balení

NAMÍCHEJTE SI JACK DANIEL´S TAK, JAK TO MÁTE RÁDI

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey získává svoji typickou jemnost díky překapávání přes třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného. Další procesy, které ho odlišují je výroba vlastních sudů a výjimečný proces staření. Tennessee Whiskey chutná nejlépe na ledu, skvělý je i s colou. Nejdůležitější je stejně, s kým, a při jaké příležitosti si ho vychutnáš. Hlavně, ať to stojí za to!

 

 

JACK & COLA

Ingredience:

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7

Cola

Led

 

Postup: 

Namixujte si nejoblíbenější barový drink Jack & Cola i doma. Vezměte whiskey sklenici, naplňte ledem, nalijte 4cl Jack Daniel´s Tennessee Whiskey a dolijte 10cl coly. Vychutnávejte při každé vhodné příležitosti.