• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
Jack Daniels

Na začátku příběhu značky Jack Daniel’s byl samotný Jack Daniel, který vytvořil ikonickou značku celosvětové třídy. Prémiová whisky Jack Daniel’s Tennessee se stále vyrábí z jeskynní pramenité vody bez obsahu železa, zraje v dřevěných sudech a navíc překapává přes třímetrovou vrstvu uhlí. Díky tomu extra kroku je náš produkt Tennessee whiskey a ne bourbon.

Dárková balení

divider

NAMÍCHEJTE SI JACK DANIEL´S TAK, JAK TO MÁTE RÁDI

divider

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7

 

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey získává svoji typickou jemnost díky překapávání přes třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného. Další procesy, které ho odlišují je výroba vlastních sudů a výjimečný proces staření. Tennessee Whiskey chutná nejlépe na ledu, skvělý je i s colou. Nejdůležitější je stejně, s kým, a při jaké příležitosti si ho vychutnáš. Hlavně, ať to stojí za to!

 

 

JACK & COLA

Ingredience:

Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7

Cola

Led

 

Postup: 

Namixujte si nejoblíbenější barový drink Jack & Cola i doma. Vezměte whiskey sklenici, naplňte ledem, nalijte 4cl Jack Daniel´s Tennessee Whiskey a dolijte 10cl coly. Vychutnávejte při každé vhodné příležitosti.

 

divider

Jack Daniel’s Tennessee Honey

Jack Daniel’s Tenneessee Honey je vyladěná kombinace charakteristické chuti Jack Daniel‘s Tennessee Whiskey doplněna bohatou chutí pravého včelího medu. Jack Daniel’s Tenneessee Honey chutná nejlépe na ledu, rozumí si ale i s limonádou Sprite, nebo citronádou jako jednoduchý drink Honey Lemonade.

 

 

JACK HONEY NA LEDU

Ingredience:

Jack Daniel´s Tenneessee Honey

Led

 

Postup: 

Jack Honey si nejlépe vychutnáte na ledu. Podávejte 4cl ve whiskey sklenici s pár kostkami ledu.

 
divider

Jack Daniel’s Tennessee Fire

 

Jack Daniel’s Tennessee Fire je spojením legendární whisky Old No. 7 a skořice. Zaujme kombinací kořeněné sladké chuti s mírnou ostrostí. Skvěle chutná na ledu, stejně jako v kombinaci s jablečným džusem ve formě longdrinku Fire Štrúdl.

 

 

FIRE ŠTRŮDL

Ingredience:

Jack Daniel’s Tennessee Fire

Jablečný džus

Led

Citron

 

Postup: 

Nejlépe si tento klenot vychutnáte v drinku Fire Štrúdl - whiskey sklenici naplňte ledem, nalijte 4 cl Jack Fire, dolijte 10 cl jablečného džusu, vymáčkněte srpek citronu a vhoďte do nápoje, promíchejte a servírujte. V zimním období vyzkoušejte také horkou variantu s dvojnásobnou porcí horkého džusu.

divider

Jack Daniel’s Tennessee Apple

Jack Daniel’s Tennessee Apple je nejnovějším členem rodiny Jack Daniel’s. Oproti ostatním se liší nasládlou chutí zelených jablek. Výsledkem tohoto spojení je dokonale ovocná osvěžující whiskey s nezaměnitelnou chutí. Vyzkoušejte třeba netradiční kombinaci s tonikem po které určitě pochopíte, že je čas změnit pohled na jablko.

 

 

APPLE & TONIC

Ingredience:

Jack Daniel’s Tennessee Apple

Tonik

Led

Citron 

 

Postup: 

Jack Apple si nejlépe vychutnáte ve svěžím long drinku Jack Apple & Tonic. Long sklenici naplňte ledem, přidejte 4cl Jack Daniel´s Tennessee Apple a dolijte 12cl toniku. Vymáčkněte srpek citronu a vhoďte do sklenice. Vychutnávejte s příteli při společných chvílích.

 
divider

Jack Daniel’s Gentleman Jack

Jack Daniel's Gentleman Jack vyniká svou dokonalou jemností. Whiskey je vyráběna stejným způsobem jako Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7, ovšem jeho kouzlo spočívá v tom, že je dvakrát filtrovaná pro extra jemnou chuť. Zaujme vás kombinací karamelu, ovoce a lehce kouřové vanilky.

 

 

Whiskey si nejlépe vychutnáte na ledu.

 
divider

Jack Daniel’s Cola RTD

 

Máte rádi oblíbenou kombinaci “Jack a cola”? V plechovce Jack Daniel's Cola je pro vás tento drink připravený ve správném poměru, přesně tak, jak ho máte rádi. Stačí jen odjistit uzávěr a napít se. Je to jako mít barmana u sebe v lednici.

 

 

 

divider

Další produkty Jack Daniel´s