Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Kavarna

Už zase došlo kafe? Nebo máte chuť na nějakou novinku? Abychom uspokojili chutě všech kávoláskařů, na Rohlíku najdete rozmanitou nabídku oblíbených světoznámých i lokálních kávových značek ve všech podobách – zrnka, mletou kávu i tu do kávovarů. Je vaším šálkem kávy spíš šálek čaje? Tak to je trefa do černého, zeleného i ovocného! A ani bez sladké tečky na závěr vás odejít nenecháme!

 

Tak, hrnečky do ručky! Vyberte si své favority a my vám je domů přivezeme klidně už za 60 minut.

Dnešní specialita: České pražírny

 

Když si ta nejkvalitnější zrnka z celého světa vezmou do parády česko-slovenské ručičky, vzniknou opravdové klenoty. Třeba progresivní pražská pražírna BeBerry, ekologická a Bird Friendly BirdSong Coffee, legendární MammaCoffee, rodinná Father´s Coffee Roastery a další.

 

Ochutnejte výběrové kávy z českých pražíren s voňavou slevou a garancí čerstvosti 30 dní od upražení!

Kávové umění Tchibo


V nabídce káv Tchibo je pořád co objevovat. Jejich široké portfolio sestavili tak, aby si v něm každý milovník kávy našel svou oblíbenou, a zároveň měl vždy možnost vyzkoušet něco nového. Objevte lahodné zrnkové i mleté kávy Tchibo, které jsou pečlivě vybírané a pražené skutečnými odborníky.

Sametově jemná chuť

 

Objevte, čím je Starbucks® unikátní. V precizně uzavřených kapslích, které dokonale zachovávají aroma, najdete 100% arabicu. Kávy Starbucks® jsou 100% etického původu a kapsle jsou recyklované. Vychutnejte si ji i Vy z pohodlí Vašeho domova. Tak, jak ji máte rádi