Vyhrajte léto na grilu - nakupujte kvalitu s chutí

Vyhrajte léto na grilu - nakupujte kvalitu s chutí

Nakupte 3 produkty s logem Klasa, Regionální potravina nebo Bio.

Zaregistrujte si účtenku na akademiekvality.cz.

Vyhrajte jeden z devíti stylových grilů a dalších devět set devadesát cen.

Soutěž trvá od 12.7. do 12.9.2021.

Nakupujte kvalitu s chutí.

divider

Kvalitní potraviny na dosah ruky

 

Měli bychom vybírat to nejlepší od zemědělců a potravinářů na našem trhu, šetřit životní prostředí a podporovat tím i celou ekonomiku. Tradiční lokální speciality s nezaměnitelnou chutí jsou jedinečné a znamenají záruku místního původu. Když dáme přednost například právě sklizenému ovoci a zelenině, necestuje zdaleka a dostaneme je na stůl vždy čerstvé a právě zralé. Rozhodně máme z čeho vybírat!

 

Zblízka jsou po ruce

Víte, jak dlouhou cestu musí absolvovat některé potraviny a jak nákladná je doprava a skladování? Vybírejte nejlépe takové, které se na náš stůl dostanou téměř okamžitě. Není nad mléko nebo sýr od lokálního výrobce!

Lokální má přednost

Každý kraj má své lokální speciality. Vyrábějí se podle tradiční receptury a většinou je nikde jinde neochutnáte. Poznávat kraje skrze místní uzeniny nebo pečivo je naprosto originální zážitek!

 
 

Čerstvé chutná nejvíc

Stačí si uvědomit, že místní ovoce a zelenina se sklízí až tehdy, kdy jsou opravdu zralé. Tedy v takovou chvíli, kdy jsou připravené na cestu na náš stůl! Nic se nevyrovná chuti a vůni jablek, švestek, hrušek, ale i rajčat či okurek, které teprve před chvílí někdo sklidil a očesal.

divider

Nakupujte kvalitu s chutí přímo na Rohlíku!

divider

Děti zabavte pospolu u stolu

 

Milé děti, kamarádi, vážení rodiče,

na tuto stránku jsme pro vás spolu s Klasáčkem nasbírali celou horu tvořivých nápadů, zábavných inspirací, veselých písniček, poučných videí a informací ze světa kvalitních potravin.

Je úplně jedno, jestli si se svými kamarády, spolužáky nebo blízkými společně zazpíváte, vymalujete obrázek, vyrobíte razítko ze zeleniny nebo třeba zkusíte připravit něco dobrého. Nejdůležitější je trávit čas společně s lidmi, které máte rádi, a připravovat jídlo z kvalitních potravin a s láskou.

Mnoho pěkných chvil strávených „pospolu u stolu“ přeje

Váš Klasáček

 

Pracovní listy

S pracovními listy není žádná práce, jak by se mohlo na první pohled zdát – je s nimi hlavně zábava! A postupně budou přibývat další!

Kdykoliv budete mít chuť se bavit nebo se něco zajímavého dozvědět, jsou tu pro vás.

Všechny můžete tisknout a kopírovat, tak se o ně podělte i se svými kamarády! Stačí jen kliknout na pracovný list vlevo a můžete začít stahovat.

Fotonávody

Přemýšlíte, že byste třeba doma chtěli pomoct s vánoční nebo velikonoční výzdobou? Nebo si vyzdobit svůj pokojíček? Máme pro vás řadu inspirací, které by se vám mohly hodit.

Potřebné pomůcky a suroviny jsou vždy zvoleny s ohledem na roční období a jsou snadno dostupné, i když někdy budete muset požádat o pomoc rodiče nebo někoho dospělého. A buďte při práci opatrní!

Všechny můžete tisknout a kopírovat, tak se o ně podělte i se svými kamarády! Stačí jen kliknout na fotonávod vpravo a můžete začít stahovat.

 
divider

S výběrem českých potravin vám pomohou značky kvality, jako např. Klasa, Regionální potravina nebo Bio „zebra“. Více zajímavých informací nejen o mouce najdete na akademiekvality.cz.