Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Klubové slevy Rohlíček

Přinášíme novou várku klubových slev pouze pro členy klubu Rohlíček. Každý měsíc pro vás máme více jak 60 zlevněných produktů napříč několika kategoriemi, abyste si mohli vybrat podle svých potřeb i přání a přitom ušetřit!

 

Víme, že Rohlíček je už dlouho srdcovka pro spoustu z vás. Jestli jste se doteď měli rádi, budete Rohlíček teď přímo milovat! Dali jsme hlavy dohromady a od února se tak můžete těšit na pár vylepšováků. Dopravu zdarma v čase od 10 do 16 jsme vám protáhli na celý týden, abyste si ji mohli užít i o víkendu. Sortiment jsme rozšířili o spousty nových značek. Tentokrát jsme pro vás a vaše drobky vypilovali hlavně kategorii dětské kosmetiky - vybírat teď můžete z hromady šetrné organické kosmetiky v BIO kvalitě a od značek, které věří v etický a udržitelný proces výroby. A tu nejlepší novinku si schováváme na konec - nově jsme zavedli záruku ceny i pro vybrané dětské produkty. U spousty vašich oblíbených produktů tak budeme odteď hlídat ceny, abyste u nás měli ty nejlepší. Tak se pojďte podívat!

Beggs

Nutrilon

Beba Comfort

Gerber