• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

KLUBOVÉ SLEVY

KLUBOVÉ SLEVY

Klubové slevy jsou tu jen a pouze pro členy klubu Rohlíček. Každý měsíc pro vás máme více jak 60 zlevněných produktů napříč několika kategoriemi, takže můžete vybírat podle svých potřeb i přání. A ještě výrazně ušetříte! Zkrátka exkluzivní slevy jak se patří.

divider

ALNATURA, BIO KVALITA Z NĚMECKA

 

Alnatura, kvalitní suroviny, skvělá chuť, příjemná cena a pořádný sortiment pro vaše nejmenší. A navíc za klubovou cenu!

divider

VÝŽIVA PRO NEJMENŠÍ

 
Ta nejmenší bříška zaslouží jen opravdovou kvalitu. Tak se nenechte pobízet a vyberte si z naší nabídky.
divider

HOTÝLKY PRO ZADEČKY

 
Když jde o miminka, základem je suchý zadeček. Proto neváhejte a omrkněte naši nabídku zlevněných plen. Zajisté si vyberte takové, díky kterým budou mít děti prdelku jak v bavlnce.
divider

DOBROTY PRO SPOKOJENÉ PUPÍKY

 

Tyhle dobroty ocení i ten největší z malých jedlíků. Domů i na cesty, do ručky i do talíře, zdravé i praktické. Dobrou chuť!

divider

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ

 

Když jde o čistotu, tak jdou kompromisy stranou. Vaši drobečci i odrostlejší děti vyžadují citlivou péči, která bude zároveň nemilosrdná ke špíně a bakteriím. Naštěstí vám v Rohlíčku kryjeme záda.