Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Klubové ceny
divider

VÝŽIVA PRO NEJMENŠÍ

 
Ta nejmenší bříška zaslouží jen opravdovou kvalitu. Tak se nenechte pobízet a vyberte si z naší nabídky.
divider

HOTÝLKY PRO ZADEČKY

 
Když jde o miminka, základem je suchý zadeček. Proto neváhejte a omrkněte naši nabídku zlevněných plen. Zajisté si vyberte takové, díky kterým budou mít děti prdelku jak v bavlnce.
divider

DOBROTY PRO SPOKOJENÉ PUPÍKY

 
Tyhle dobroty ocení i ten největší z malých jedlíků. Tak si je zabalte do batohů na výlet, na tábor nebo třeba na výlet za zážitky s klubem Rohlíček.
divider

NĚCO PRO RODIČE

 
Rohlíček není jen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Rodičovství je totiž někdy stejně radostí jako břemenem. Proč si ho tedy trochu neusnadnit?
divider

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ

 
Když jde o prádlo, tak jdou kompromisy stranou. Vaši drobečci i odrostlejší děti vyžadují citlivou péči, která bude zároveň nemilosrdná ke špíně a bakteriím. Naštěstí vám v Rohlíčku kryjeme záda.