Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Kuku pytlíky

Papírové pytlíky mohou a jsou skvělým ekologickým řešením obalů. Ale když vám v nich dorazí zásoba pečiva větší, než zvládnete sníst, můžete z nich po pár dnech připravit maximálně tak strouhanku.

Proto jsme vyslyšeli všechny vaše prosby a dáváme papírovým pytlíkům na pečivo postupně adieu! Nahrazují je totiž naše nové KUKU pytlíky!

Tyhle 100% doma kompostovatelné sáčky udrží pečivo mnohem déle čerstvé a křupavé a nezatěžují naši planetu.

Vyrobené jsou z kukuřičného škrobu a příroda je fakt žere. Po pár týdnech v kompostéru nebo na kompostu se totiž úplně rozloží!

A jak je tedy recyklovat?

KUKUŘICE DO PLASTU NEPATŘÍ!

Naše kuku pytlíky nepatří do plastu, ale jedině do bioodpadu, kompostéru nebo na kompost.

 

Tip Rohlíku: Sáčky po snězení pečiva nevyhazujte. Využijte je například ke skladování odřezků ovoce a zeleniny. Pak je totiž můžete úplně bez výčitek hodit do kompostu. 

Zkuste to na vlastní rohlík

Do kompostovatelných kukuřičných sáčků zatím balíme především to pečivo, kterému předchozí papírové sáčky tolik nesvědčí. Neradi ale plýtváme, a proto například chléb nebo jiné produkty stále obdržíte v jejich papírových předchůdcích.

A že chcete naše Kuku pytlíky otestovat? Není problém! Níže naleznete všechny produkty, které balíme už výhradně to téhle kukuřičné novinky. Tak dobrou křup!