Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Kouzelná večeře štědrovečerní ✨

A je to tady. Za chviličku přijde Ježíšek. Abyste na to rozbalování všech těch dárků byli při síle, je potřeba si dát pořádně do nosu. Tak si připravte nezapomenutelnou hostinu, ať z těch Vánoc i břicho něco má. Připravte si tradiční rybí polévku z Třeboňského kapra, výborný bramborový salát z Keřkovských rohlíčků a aby mu nebylo na talíři smutno, osmažte si k němu kapra, klobásu nebo řízek z telecího!

POLÉVKOU TO ZAČÍNÁ, ALE NEKONČÍ

RYBÍ POLÉVKA ŠUPINO PRESTO

 

Někdo ji nemůže přijít na chuť, jiní ji milují. Řeč je o rybí polévce, která vykouzlí tu pravou chuť Vánoc. U nás najdete všechny potřebné suroviny, od jiker a mlíčí z kaprů z Třeboně, až po skvělou a kvalitní zeleninu do vývaru! Tak ploutev na to, že to bude boží dobrota.

 

Recept na tuhle dobrotu NAJDETE ZDE

VÁNOČNÍ ZELŇAČKA? NO JASŇAČKA!

 

Zelňačka hlavně na Slovensku patří mezi tradiční vánoční polévky. Kdo ale říká, že si ji nemůžete připravit hezky česky i vy? Tato polévka má i u nás velkou tradici a patří na štědrovečerní tabuli spousty rodin, tak si nakupte jednoduše vše, co potřebujete! A jako inspiraci můžete použít náš recept.

 

Pravou zelňačku uvaříte podle NAŠEHO RECEPTU

HRACHOVÁ POLÉVKA VÁNOČNÍ

 

Komu rybí nevoní, pusťte se do hrachový! Tradice netradice, chutím zkrátka neporučíte a hrachovou polévkou nic nepokazíte.

 

Recept na ní NAJDETE ZDE