Letní ochrana
Léto je plné nenápadných nástrah. Buďte o krok napřed a chraňte se před vším, co by vám mohlo letní radovánky znepříjemnit. Ať už je to rozparáděné sluníčko nebo žíznivý komár.
divider

Opalovací krémy

Chraňte sebe i své nejmenší před sluníčkem. Opalovací krémy Vám zajistí ochranu, ať už plánujete zahraniční dobrodružství nebo výlet po české kotlině.

 

Weleda

Všechny děti přímo zbožňují léto a nejraději by ho celé strávily venku. Silné sluneční paprsky by ale na jejich kůži mohly napáchat nepříjemné škody. Jakmile se tyto mléka na opalování dotknou jejich jemné pokožky, začínají okamžitě pracovat.

divider
 
divider

Ochrana proti hmyzu

 

Nenechte si letní večery pokazit otravným hmyzem a vyzkoušejte produkty na ochranu před bodnutím, které u nás nabízíme.

Off!

Repelenty OFF zajišťují okamžitou a dlouhotrvající ochranu pokožky před klíšťaty, komáry, včetně tygřích a ovády. Nenechte si kazit pobyt v přírodě. Chraňte se.

Raid

Raid poskytuje velmi účinnou ochranu, působí rychle a trvale proti komárům a ostatnímu drobnému létajícímu hmyzu. Účinně odpuzuje létající hmyz a to i při otevřených oknech a rozsvícených světlech až po dobu 60 nocí, při použití 8 hodin/noc.

Predator

Produkty Predator zajišťují ochranu před komáry a také klíšťaty. Gel také ulevuje od bolesti, když už k samotnému bodnutí dojde.

Biolit

Produkty Biolid zajistí ochranu a klidný spánek ve vašich domovech před komáry i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech po celou dobu účinku.