Osvěžení na celé léto

Rtuť teploměrů stoupá a s ním i chuť na nějaké parádní letní osvěžení. Tak račte zchladit sebe a své chuťové buňky oblíbenými drinky a dobrotami, co jsme pro vás připravili! Nechybí vyhlášené bublinky, poklady minipivovarů, ani super limonády nebo řemeslná zmrzka.

Chlazené nápoje

Když drink, tak chlazený


Chlazené nápoje vám vozíme ve chladicích boxech, umístěných v našich kurýrských vozidlech. Vždy tak budou orosené a rovnou připravené k přípitku. Najdete je pod označením Přivezeme vychlazené.

Prosecco – ozdoba každého večírku

Prosecco je svěží, lehké, nenuceně elegantní… prostě jako Italové sami! To pravé se vyznačuje slámovou barvou, řetízkovým perlením a samozřejmě italským původem. Tak na zdraví!

POKLADY Z PROSEKÁRNY


Vyhlášená pražská Prosekárna je pro nás velmi důležitým podnikem. Nabízí totiž perly italských vinic z rodinných vinařství oblasti Valdobbiadene, které si tak můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv se vám zamane!

BARMANSKÁ ESENCE

Pusťte se do míchání drinků! S těmito jich doma zvládnete spoustu a většinu z nich připravíte vmžiku! Vyzkoušejte třeba drink Opilý Rohlík, kterou vytvořila brněnská partička barmanů z Baru, který neexistuje speciálně pro Rohlik.cz. 

 

GIN + TONIC BOHEMSCA

Bohemsca Tonic jalovec a citron 200 ml zdarma k nákupu jakékoliv láhve Beefeater 0,7l.

Martini koktejl

LÁSKA K CHMELU

Chléb národa, tekutá večeře, hořký mok zlatavý… Pivo bude vždycky tím nejlepším lékem na uhašení žízně.

NA OVOCNÉ VLNĚ

Co osvěží lépe než čerstvé ovoce? Snad jen to, které můžete nalít do sklenky a přidat k němu pár kostek ledu. Následující drinky to jen potvrzují. 

OSVĚŽENÍ Z PŘÍRODY

Na Rohlíku nabízíme čerstvě sklizenou, sezónní zeleninu a ovoce z českých polí. A tomu třeba i skvělé, již hotové saláty, které vám ušetří (nejen) čas!

TO BUDE POLÍZANICE

Léto bez zmrzliny, to je jako vánoční trh bez svařáku.