Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Letní soutěž o Škoda Enyaq

JIŽ ZNÁME VÝHERCE VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽE O ŠKODA ENYAQ!

 

 

Hlavním vítězem se stala paní Kateřina M. z Dobrovice, která vyhrála auto ŠKODA Enyaq iV navždy do vlastních rukou.

 

Dalšími vítězkami se staly paní Pavlína S. z Vojkovic a Stephanie R. z Prahy, které vyhrávají auto ŠKODA Enyaq iV k dispozici na jeden rok.

 

Všichni výherci již byli kontaktováni a výhra jim bude brzy předána,

VŠEM MOC GRATULUJEME!

Je tu léto, na které jste se těšili celý rok, tak si ho nekažte zbytečnostmi! Třeba upocenými cestami do supermarketů a zdlouhavým nakupováním v nich. Domů si nakonec přivezete teplé pivo, rozteklou zmrzlinu a přijdete o to nejcennější – svůj čas. Rohlík je tu od toho, abyste tyhle starosti hodili za hlavu a léto si užili naplno. A ani letos nečekejte okurkovou sezonu, protože možná odjedete novým fárem!


Vašemu nakupování totiž o prázdninách dodáme vskutku elektrizující náboj – budeme soutěžit o 3 Škodovky Enyaq. V Rohlíku fandíme udržitelnosti, takže nehrajeme o žádné ropáky, ale čistokrevná elektrická auta!

Jak hrát a vyhrát?

Je to ještě jednodušší než jízda v elektrickém autě. Kdo během letních prázdnin na Rohlíku udělá alespoň 5 objednávek, je automaticky ve slosování!

O co vše hrajeme?

Soutěžní objednávky hlídáme za vás!

Žádné čárky si dělat nemusíte. Kolik objednávek vám zbývá k účasti ve slosování, vám vždy sdělíme e-mailem.