OBJEVTE LÉTO PLNÉ CHUTÍ!

NA PRÁZDNINY S CHUTÁ

Každý z šesti týdnů naší letní dovolené jsme vám odhalili soutěžní produkt. Pokud jste je pochytali všechny, rozdělené do 6 různých nákupů, můžete se těšit na výhru - 200 kreditů a balíček dobrot BEZ KOMPROMISU. Výherci budou kontaktováni v průběhu následujícího týdne. 

divider

A po kterých zemích jsme cestovali?

divider

ČERSTVÉ DOBROTY Z POLE

Na Rohlíku se i letos dočkáte čerstvě sklizené sezónní zeleniny a ovoce z českých polí. A když říkáme čerstvě sklizené, tak to myslíme opravdu vážně! Už za 6 hodin od sklizně totiž můžete mít doma to nejlepší od českých farmářů.

 
divider

GRILOVACÍ RADOVÁNKY

 

Pijte, jezte a užívejte si horkých dnů dosyta! Vege, maso, klobásky i rybky a letní osvěžení – všechno máme, všechno dáme! K tomu nálož novinek naší privátní značky BEZ KOMPROMISU a chlazené nápoje, které neodmyslitelně patří k létu.

divider

LEDOVÉ POTĚŠENÍ

Když se řekne zmrzlina, rozzáří se oči dětem i dospělým. My vám nabízíme pravé italské gelato i české zmrzlinové klasiky, prověřené generacemi. Právě v Česku totiž vznikají doslova sladké poklady, které by byl hřích nevyzkoušet. Všechny vám navíc přivezeme mražené až ke dveřím! Tak co, líznete si je?

 
divider

LETNÍ OSVĚŽENÍ

 

České mikropivovary, řemeslné limonády z poctivých ingrediencí a video návody na přípravu těch nejlepších letních koktejlů. To vše vám naservírujeme na zlatém podnosu. Na Rohlíku jsme pro vás připravili dávku osvěžení, které vás udrží fresh po celé léto! Těšit se můžete na české klasiky i svěží vítr ze zahraničí.

divider

ANGLICKOU INSPIRACI

Nový letní sortiment chlazených dobrot od Marks & Spencer potěší všechny, kdo si budou chtít grilovací party ozvláštnit něčím novým. Připravte se na dobroty, které si zamilujete stejně jako dlouhé letní večery.

 
divider

PERLY OD NEJLEPŠÍCH ŠÉFKUCHAŘŮ

 

Ať už vaše hladové srdce touží po svíčkové se šesti nebo po nějaké zahraniční specialitě, uspokojíme jej v Bistru. Vybrat si můžete ze 40 nejlepších jídel z exkluzivních pražských restaurací. Jídla jsou šokově zchlazena ihned po přípravě v restauraci. A proto vydrží lahodně čerstvá až 5 dnů. Členové klubu Premium mají navíc na Bistro slevu 15 % a dopravu zdarma.