Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Vyhrajte lístky na zápas Ligy mistrů

Patříte mezi opravdové fotbalové nadšence a nenecháte si ujít žádný důležitý zápas? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Na Rohlíku teď můžete soutěžit o 7x 2 lístky na exkluzivní zápas Ligy mistrů mezi kluby Bayern Mnichov a Paris Saint-Germain, který se uskuteční 5.12.2017 v Allianz aréně v Mnichově.

Jak můžete vyhrát 2 lístky na Ligu mistrů?

Podmínky pro výhru: Soutěž probíhá v období 23. 10. do 12. 11. 2017. Podmínkou účasti je v soutěžním období nakoupit v jedné objednávce produkty značky Lay´s a Pepsi v hodnotě alespoň 199 Kč. Do slosování se započítává každá objednávka soutěžícího, opakovaným nákupem tak můžete zvýšit svou šanci na výhru. Každý zákazník může vyhrát pouze jednu výhru, kterou se rozumí 2 lístky na zápas Ligy mistrů, konkrétně na utkání klubů Bayern Mnichov a Paris Saint-Germain dne 5. 12. 2017 v Mnichově. 15. 11. 2017 bude vylosováno 7 výherců, kteří splňují podmínky soutěže. Nákupy je výherci možné doručovat na jednu adresu v rámci aktuálních rozvozových zón Rohlik.cz.

Ověřte si, zda k vám rozvážíme » 

 

 Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci a spolupracovníci společnosti Rohlik.cz včetně jejich rodinných příslušníků.

Pořadatelem soutěže je společnost Velká pecka s.r.o.