Lokální potraviny na Rohlíku

Také byste chtěli mít svého oblíbeného pekaře, řezníka, zelináře a farmáře na jednom místě? Díky Rohlíku můžete! Ochutnejte prvotřídní maso a sýry od farmářů a lokálních dodavatelů, voňavé housky z místní pekárny a zapijte vše sklenkou dobrého moravského vína nebo poctivě chmeleného piva z českých minipivovarů. 

divider

Maso z českých farem

Kdo rád vaří, ten ví, že poctivému masu od farmáře nebo místního řezníka se nic nevyrovná. Na Rohlíku milujeme dobré potraviny stejně jako vy, a proto kromě klasických značek spolupracujeme také s českými a moravskými farmáři. Vyzkoušejte naše špičková masa od TRMS, Mikrofarmy, Farmy rodiny Němcovy, Ecoproductu a dalších českých farmářů

divider

Lokální mléčné výrobky a sýry

Nedokážete si představit svůj život bez dobrých sýrů a mléčných výrobků? Na Rohlíku si určitě vyberete. Naši farmáři nám každý týden několikrát vozí ty nejpovedenější sýry a jogurty ze svých farem. Vyzkoušejte třeba čerstvé jogurty z Farmy rodiny Němcovyfarmy Struhy nebo naší novinku - tvarohový Okrouhlíček od BioVavřinec. Ze sýrů doporučujeme kozí a ovčí sýry z farmy Pěnčín nebo čerstvé sýry z farmy Struhy.

divider

Poctivé pečivo z místní pekárny

Čerstvému chlebu a houskám od pekaře se nic nevyrovná. Na Rohlíku to moc dobře víme, a proto u nás každý den můžete koupit voňavé pečivo od místních pražských a brněnských pekařů MerhautMakovec. V Praze pro vás dokonce ve spolupráci s pekařstvím Merhaut každý den pečeme čestvé housky, rohlíky, koláče a další pečivo přímo v naší pekárně u nás na skladě, abyste ho dostali úplně čerstvé a voňavé.

divider

Chutě z českého venkova

Čeští farmáři se už dávno nesoustředí jen na maso a mléčné výrobky. Na Rohlíku můžete ochutnat i spoustu dalších skvělých produktů z českých farem, například poctivé ovocné džemy "Marmelády s příběhem", kvalitní lesní a luční medy od českých včelařů Kavalec nebo Apimel nebo lahodné paštiky všech možných příchutí z Paštikárny.

divider

To nejlepších z českých minipivovarů a sadů

Pivní milovníci, teď nastal váš čas! Věděli jste, že na Rohlíku si můžete pochutnat i na řízných pivních speciálech z malých pivovarů? Už jste ochutnali proslulého varnsdorského Kocoura, aromatický Permon nebo a naše další pivní klenoty z minipivovarů? Že ne? Tak to je vyzkoušejte rovnou všechny! A jestli máte radši něco sladšího, tak zkuste třeba kultovní cider Tátův sad.

divider

Z našich vinic

Sklenka dobrého vína na závěr dne, co víc si přát? Nechte si dovézt to nejlepší z moravských vinic až ke dveřím. Na Rohlíku najdete prémiová moravská vína např. Michlovského, Spielberg nebo Víno Mikulov.