• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více
Martini

MARTINI ASTI

Pochází z Piermontské oblasti a má klasifikaci DOCG. To znamená, že Martini Asti pochází pouze z místní révy pěstované v regionu Piemont v severozápadní Itálii. Poté, co jsou hrozny Moscato Bianco sesbírány, jsou lisovány a fermentovány tak, aby ve směsi vznikla jen nízká hladina alkoholu.

 

Charakteristika:

Moscato se prezentuje delikátním aroma broskví, šalvěje a limetky

 

Odrůda:

Moscato Bianco

MARTINI PROSECCO

Vyvážené a aromatické Prosecco, pro svou všestrannost si víno užijete jako aperitiv, přípitek s přáteli, nebo jako skvělý doplněk k jednohubkám a předkrmům.

 

Charakteristika:

Vyvážené a aromatické, s nádechem čerstvých jablek a šalvěje

 

Odrůda:

Glera

MARTINI BRUT

Hrozny na tento suchý sekt pocházejí převážně z regionu Furlansko-Julského Benátska. To mu dává ovocnou, přesto suchou chuť. Tradiční charakter vína vzniká z klasických hroznů pro šumivá vína, včetně odrůd Chardonnay a Glera.

 

Charakteristika:

Suché víno s ovocným nádechem

 

Odrůda:

Chardonnay, Glera, Riesling

MARTINI ROSÉ

Rosé, které je inspirováno rodným krajem Martini v Piermontu. Martini Rosé je elegantní růžové šumivé víno. Jako demi-sec (středně suché víno) nabízí komplexní chuť, doplněnou příjemnou ovocností. Skvěle se hodí například k pokrmům s plody moře.

 

Charakteristika:

Středně suché. Delikátní, svěží vůně, které je podpořena tóny červeného ovoce.

 

Odrůda:

Cuveé tradičních pdrůd