10 důvodů, proč nakupovat maso na Rohlíku

10 důvodů, proč nakupovat maso na Rohlíku

Na Rohlíku máme kvalitní a dobré maso jako od vašeho řezníka.

Každý den čerstvé a chutné. Včetně čerstvých ryb, hovězích i drůbežích specialit.

V BIO kvalitě i od našich farmářů. Vyberte si z naší fresh nabídky.

divider

Proč nakupovat maso na Rohlíku

 

Nejširší výběr BIO i farmářského masa

divider

The Real Meat Society

Ochutnejte BIO maso pouze z volných chovů od českých farmářů. Dobytek je přirozeně krmený a má dostatek pohybu. Díky tomu má maso skvělou chuť a voní. Pochutnáte si na něm.
divider

Proč kupovat maso v BIO kvalitě?

 
Dobytek z certifikovaných BIO chovů je chován tak jako kdysi. Má dostatek pohybu, pase se volně na pastvinách a žere trávu. Díky pohybu a správné stravě má maso lepší strukturu, barvu, vůni i chuť.   Takové maso je zdravější, obsahuje řadu prospěšných látek, vitamínů a živočišných bílkovin. Maso je navíc vyvěšované za sucha a zraje, aby zkřehlo a zbavilo se nadbytečné vody.   Díky tomu má sytější červenou barvu, výraznější chuť, je křehčí, a proto se skvěle hodí třeba na přípravu šťavnatých a měkkých steaků. Pochutnáte si na něm.

BIO hovězí maso

divider

BIO vepřové maso

divider

BIO i farmářské drůbeží maso

divider

Grilovací sezóna

 
Máte chuť na stařený hovězí steak, šťavnatý burger nebo prorostlý kus krkovičky?   Výběr masa necháme na vás. Pochutnejte si i na čerstvých rybách a mořských plodech, zelenině i vegetariánských variantách na gril.   A k tomu všemu vás zásobíme pečivem, slanými chuťovkami, nápoji i veškerými potřebami na grilování. Vše na jednom místě. Pro nic už nemusíte, stačí objednat na Rohlíku.

Praktické grilovací sety

Pokud chystáte grilovačku pro rodinu nebo přátele, vyzkoušejte praktické grilovací sety. Vše v jednom. Burgery, klobásky nebo marinovaná krkovička v balení od 1,5 kg masa.

Výborné steaky na gril

divider

Čerstvé ryby a mořské plody

 
Na Rohlíku najdete opravdu široký výběr ryb a mořských plodů, které pro vás vozíme denně čerstvé.   Filety ryb máme navíc balené ve speciální SKIN folii. Díky vakuovému balení již můžete zapomenout na dosavadní “dnes objednáte, zítra musíte sníst”. Většinu ryb balíme tak, aby vydržely déle čerstvé i několik dní a neztrácely nic na své chuti ani struktuře.   Ryby jsou zdravé a lehké na přípravu. Stačí jen špetka, soli, pepře nebo bylinek. Hodí se na pečení, grilování, rychlé smažení nebo dušení. Vyzkoušejte naše recepty »  

Prémiový filet tuňáka

 
Ochutnejte opravdu skvělého tuňáka. Vozíme ho pro vás čerstvého bez zmražení až ze Srí Lanky. Díky tomu si zachovává svou pevnou strukturu a neztrácí nic na chuti.   Tuňák patří mezi nejchutnější ryby. Jeho chuť, která se někdy přirovnává k telecímu masu, ocení i ti, kteří ryby běžně nevyhledávají. Maso je pevné, libové a bez kostí.   Skvělý bude připravený na způsob steaku, syrový na výborné domácí sushi nebo tatarák, či marinovaný do baget a sendvičů.
 
divider

Ochutnejte francouzskou drůbež

Francie má vytvořen svůj systém certifikace kvality drůbeže „Label Rouge“, který přesně určuje výběr plemene, stravu, podmínky chovu i geografický původ. Např. kuře je staré nejvýše 80-90 dní. Maso má plnou chuť, pevnou strukturu a menší obsah vody. Chutná jako od babičky a při pečení se tolik nespéká.

Vyzkoušejte naše recepty

divider

Vybíráme z našich akcí

divider

Vysoká kvalita a příjemná cena

divider

Last Minute nabídka

 
Nakupujte výhodně a ušetřete na nákupu nejen masa.   V naší sekci Last Minute najdete zboží s blížícím se datem spotřeby a se slevou až 50 %.   Vše se 100% garancí kvality. Nakupte si tak třeba maso na dnešní večeři nebo klidně zásoby do mrazničky, které zužitkujete později.   Zobrazit maso v Last Minute»