Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Mezinárodní den čokolády

Mléčná, hořká, bílá, ochucená, plněná. Čokoláda má jedno jméno a mnoho chutí a podob. Na světě byste asi nenašli milovanější sladkost a taky lepší využití kakaových bobů. Ctitelů čokolády je drtivá většina a ty, kterým nevoní, popravdě nechápeme.

Znáte vůbec někoho, kdo nemá rád čokoládu?

A věděli jste, že i čokoláda může mít svátek? No a ono jo! A slaví ho v úterý 13. 9. My jsme si ale říkali, že jeden den je na oslavu tohoto oblíbence málo, a tak jsme pro vás připravili čokoládový týden. Představíme vám malé české čokoládovny, ale i ostřílené klasiky se super akčními cenami. Tak hurá do toho! Zalovte v naší hořkosladké nabídce a slavte s námi!

Doby, kdy platilo, že dobrá čokoláda se musí přivézt z Belgie a ty ostatní jim nesahají ani po první čtvereček, jsou už dávno pryč. V Česku nezůstáváme nijak pozadu a prvotřídní čokolády se tu urodí opravdu požehnaně.
 

Herůfek

Rodinná čokoládovna manželů Herůfkových je jednou z českých pých a my jsme pyšní, že jejich čokolády seženete i u nás na Rohlíku. A čím je čokoládovna tak zajímavá? Herůfkovi osobně vyrážejí poznat své farmáře, kteří s láskou pěstují výběrové kakaové boby. A to klidně do Tanzánie, Guatemaly nebo na Madagaskar. A vy zákazníci pak koupí čokolád podporujete jednotlivé pěstitele a pomáháte udržet biodiverzitu v zemích, kde se kvalitní kakao pěstuje.

Ajala Chocolate

Ajala je čokoládová manufaktura, která vznikla v roce 2014. Všechny své čokolády vyrábí v Brně a k jejich výrobě používají pouze výběrové kakaové boby z ověřených destinací, jako je Střední a Jižní Amerika. Je tedy zaručena 100% kvalita. 

Během krátké doby získala Ajala 2 stříbrná a 2 bronzová ocenění na European Bean-to-bar Competition a nyní pomalu začíná naplňovat svůj hlavní cíl – ukázat světu, jak doopravdy chutná čokoláda.