Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Microgreens

Malé tělem, obrovské svými vlastnostmi.

Microgreens jsou malé rostlinky oblíbené zeleniny a bylinek nabité vitamíny. Ukrývají v sobě spoustu antioxidantů a dalších látek prospěšných lidskému tělu. A možná se budete divit, tihle mrňouskové v sobě ukrývají mnohem více živin než jejich vzrostlejší nástupci. A navíc skvěle chutnají. Tak co si takhle pochutnat třeba na brokolici, červeném zelí nebo ředkvičce v pidi provedení? 

Microgreens v kuchyni

Jsou pro vás tyhle mini zelenáčci novinkou? V kuchyni se jich nemusíte vůbec bát. Chutnají velmi podobně jako v dospělosti a jsou skvělým obzvláštněním každého teplého i studeného jídla. Skvěle chutnají jen tak jako zdravý snack, ale i na obyčejném chlebu. Milovníci exotických pokrmů si také přijdou na své, microgreens se skvěle hodí do (nejen) asijských polévek i salátů.

 Malý velký dárek k nákupu 

Na Rohlíku fandíme všemu zdravému a hravému. Proto jsme se spojili s firmou InGreen a ku příležitosti dnešního Dne Země dostane každý ke svému nákupu dárek v podobě microgreens zdarma.

Akce platí do vyprodání zásob, tak šup na nákupy. 

Jak sklidit micro úrodu

Žádné zahradní náčiní není potřeba, vystačíte si s obyčejnými nůžkami. Kdykoli vás přepadne chuť, stačí si ustřihnout čerstvou nálož microgreens a je to. A co nesníte hned, šup se zbytkem do lednice. Tam se těmhle drobečkům daří nejlépe a vydrží čerstvé klidně i 14 dní. 

A navíc, až tuhle várku spotřebujete, nemusíte obal s gelem, ve kterém microgreens rostou, vyhazovat. Stačí nasypat novou várku semínek a objevovat tak nové chutě.