Mikulášská nadílka a adventní pohoda

Taky jste jako malí zbožňovali otevřít každý den jedno okýnko a nechat se překvapit nějakou dobrůtkou? My taky! Letos jsme proto naskladnili fůru adventních kalendářů, které potěší úplně každého. Advent ale není jen o kalendářích. Poskládejte si i pořádnou mikulášskou nadílku, dopřejte si chvilku klidu s něčím ostřejším, nezapomeňte přitom na pitný režim ani své chlupáče u určitě nalaďte domácnost do vánočního módu s věnečky a kytičkami.

divider
 

Začít nemůžeme jinak než čokoládovou klasikou. V kalendářích Lindt na vyloupnutí čekají pralinky, figurky i bonbóny s náplněmi a v dalších třeba bonbony s Lentilkami, křupinkami nebo želé, když úplně nečokoládujete.

Rozhodli jste se neuhnout ze zdravého životního stylu ani během adventu? Tak mlsejte veganskou čokoládu, BIO ovoce, zdravé sušenky, müsli nebo plejádu oříšků.

 
 

Máte doma spíš malé hračičky než mlsounky? V kalendářích můžou objevovat i LEGO, autíčka nebo vše pro malé princezny.

Tyhle kalendáře vás umí i zahřát. Skrývají totiž výborné čaje včetně toho tatranského a dokonce i 24 degustačních vzorků rumů.

 
 

A za okénky těchhle kalendářů se skrývá krása a domácí pohoda na každý adventní den.

Kalendáře pro chlupáče? Taky máme! Tak jim udělejte radost.

 
divider

Mikulášská nadílka pro všechny

 

Pro milovníky čokolády máme také něco - Ritter Sport. Ať už jde o tabulku mléčné, hořké nebo té s marcipánem, ani s jednou nešlápnete vedle.

Svěží chuť zábavy. Takové jsou oblíbené ovocné nápoje v praktickém balení

 
 

Pro ty mlousny, kteří si i přes zimu rádi pochutnají na zmrzlině, jsme nezapomněli na oblíbeného Míšu.

divider

Něco ostřejšího k adventní pohodě

Ruční výroba, nejlepší suroviny, promyšlené a neuspěchané postupy, generacemi prověřené receptury... tak vznikají originální likéry BARTIDA. 

 
divider
divider

Nezapomeňte na pitný režim

 
divider

Domácnost ve vánočním

Jestli se chcete ponořit do vánoční atmosféry se vším všudy, bude to chtít nějakou výzdobu. A hodně parády udělají adventní svícny, věnce a vánoční hvězdy.